Doplněk stravy

Walmark Vápník Hořčík Zinek OSTEO 140+40 tablet

Značka: WALMARK

Tablety s obsahem minerálů vápníku, hořčíku, zinku, mědi a manganu doplněné o vitaminy B6 a D pro udržení zdravých kostí. Pro dospělé a děti od 3 let.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Walmark Vápník Hořčík Zinek OSTEO 140+40 tablet

50115715

Úvod

Potěšte své blízké opravdu užitečným dárkem! Kombinace minerálů a vitaminů pro silné kosti a zuby díky vápníku a hořčíku a pro podporu imunity díky zinku, mědi a vitaminům D a B6. Přípravek Vápník-Hořčík-Zinek Osteo obsahuje vápník a hořčík v optimálním poměru. Ocení ho zejména senioři, lidé dlouhodobě upoutaní na lůžko nebo po dobu rekonvalescence. Je doporučován ženám v období těhotenství, kojení nebo menopauzy. Je prospěšný v obdobích zvýšené tělesné aktivity.

Hlavní složky:

  • vápník, hořčík, zinek, mangan a vitamin D jsou potřebné pro udržení normálního stavu kostí
  • zinek, mangan a měď patří mezi antioxidanty a přispívají tak k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • zinek přispívá k normální funkci imunitního systému a k udržení zdravých kostí, vlasů, nehtů a pokožky
  • vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu
  • vitamin B6 přispívá k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání, napomáhá normální činnosti nervové soustavy a přispívá k normální psychické činnosti
  • měď přispívá k normální pigmentaci vlasů a kůže
  • mangan je důležitý pro správnou tvorbu pojivových tkání, jako jsou šlachy a vazy

Dávkování

Užívejte 1-2 tablety denně po jídle. Pro maximální efekt užívejte pravidelně každý den.


Složení

Vápník 400 mg (50 % DRHP), hořčík 155 mg (41 % DRHP), zinek 5 mg (50 % DRHP), vitamin D 2,5 µg (50 % DRHP), vitamin B6 0,7 mg (50 % DRHP), mangan 1 mg (50 % DRHP) a měď 0,5 mg (50 % DRHP) v jedné tabletě.

DRHP ……….denní referenční hodnota příjmu

Uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, látky protispékavé (celulosa, oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin, uhličitany vápenaté, mastné kyseliny), stabilizátory (hydroxypropylmethylcelulosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy), leštící látka (isomalt), glukonát zinečnatý, glukonát hořečnatý, citrát zinečnatý, glukonát-laktát vápenatý, glukonát manganatý, glukonát měďnatý, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid.


Upozornění

Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.