Doplněk stravy

Zdrovit MaxiMag Hořčík 375 mg + B6 20 šumivých tablet

Značka: ZDROVIT

Zdrovit MaxiMag Hořčík 375 mg + B6 je doplněk stravy ve formě šumivých tablet s obsahem hořčíku a vitaminu B6 ke zmírnění únavy a vyčerpání. S lahodnou příchutí citrónu a pomeranče.

119

Cena za 1 kus: 5,95 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Zdrovit MaxiMag Hořčík 375 mg + B6 20 šumivých tablet

50025087

Úvod

Kombinace hořčíku a vitaminu B6 ve formě šumivých tablet. Zdrovit MaxiMag Hořčík 375 mg + B6 obsahuje doporučenou denní dávku hořčíku a vitaminu B6 (pyridoxin) v jedné šumivé tabletě. Připravený nápoj má příjemnou osvěžující příchuť citrónu a pomeranče. Přípravek oceníte při fyzické i psychické únavě, při stresu a svalovém napětí. Nedostatek hořčíku se projevuje rychlou únavou, bolestí hlavy, nespavostí, náchylností ke stresu a depresím, bušením srdce, svalovými křečemi, cukáním víček, padáním vlasů, lámavostí nehtů. Vhodné pro dospělé.

Hlavní vlastnosti:

  • hořčík (magnesium) s vitaminem B6 pomáhají snížit míru únavy a vyčerpání, přispívají k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, příznivě ovlivňují energetický metabolismus
  • hořčík je navíc důležitý pro normální činnost svalů, pomáhá ke zdravým zubům a kostem a přispívá k elektrolytické rovnováze
  • vitamin B6 příznivě ovlivňuje činnost imunitního systému a pomáhá regulovat hormonální aktivitu 

Dávkování

1 šumivou tabletu rozpusťte 1x denně ve sklenici vody a vypijte.


Složení

Hořčík 375 mg (100 % RHP), vitamin B6 1,4 mg (100 % RHP) v jedné šumivé tabletě. RHP = referenční hodnota přijmu pro průměrného dospělého.

Regulátor kyselosti: kyselina citronová, uhličitan hořečnatý, hydrogenuhličitan sodný, sladidlo cyklamát sodný, aroma citrónu a pomeranče, sladidlo: sodná sůl sacharinu a sukralóza, vitamin B6 (pyridoxin - hydrochlorid), barvivo riboflavin 5-fosfát sodná sůl, sladidlo: neohesperidin.


Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.