Úklid domácnosti s Dr.Max

3. 3. 2022 · 12 minut čtení
Maximálně čistá domácnost

Příchod jara je každý rok impulsem k pořádnému úklidu. Proberte skříně, otevřete okna dokořán a pusťte se do práce! Co takhle zkusit to letos trochu jinak a dát příležitost přírodním čisticím prostředkům? Aby vám šel úklid pořádně od ruky, máme pro vás širokou škálu těch nejlepších pomocníků.

Oblíbené značky přírodní drogerie

Vyzkoušejte ekologické čisticí prostředky osvědčených značek přírodní drogerie, jako jsou Mulieres, Frosch, bio d, FeelEco, Tierra Verde nebo Ecozone.

Jarní úklid můžete využít i jako příležitost k pořízení nových elektrospotřebičů pro domácnost. Předejte péči o podlahu robotickému vysavači, zpříjemněte si domácí prostředí zvlhčovačem či čističkou vzduchu, protože čistý vzduch o správné vlhkosti přispívá k lepší koncentraci, relaxaci a uvolnění. Pomyslnou třešničkou na dortu bude bytová vůně linoucí se z moderního elektrického difuzéru.

Přesvědčíte se, že přírodní čisticí i prací prostředky jsou stejně účinné jako běžná drogerie. Navíc díky šetrnému složení nedráždí pokožku a respektují životní prostředí, protože jejich složky jsou 100% biologicky odbouratelné a obaly výrobků jsou recyklovatelné či opakovaně použitelné. Standardem výrobků přírodní drogerie je veganské složení.

Zaujali jsme vás? Tak neváhejte a projděte si kompletní jarní nabídku přípravků pro MAXimálně čistou domácnost!