Bolest zubů (77)

Řadit
Filtry výpisu
Paralen 500 mg 24 tablet

24 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Paracetamol, léčivá látka přípravku Paralen 500 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu.

Dr.Max Parapyrex Combi 500 mg/65 mg 30 tablet

30 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Přípravek Parapyrex Combi ulevuje od mírné až středně silné bolesti, jako jsou bolesti hlavy, migrény, bolesti zad, zubů a menstruační bolesti u dospělých a dospívajících od 12 let.

Akce -17%
Dr.Max Ibuprofen 400 mg 100 potahovaných tablet

100 potahovaných tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Ibuprofen Dr.Max 400 mg se používá ke tlumení bolesti (např. hlavy včetně migrény, zubů, při pohmoždění), bolesti při menstruaci a snižuje horečku.

Dr.Max Ibuprofen 400 mg 36 potahovaných tablet

36 potahovaných tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Ibuprofen Dr.Max 400 mg se používá ke tlumení bolesti (např. hlavy včetně migrény, zubů, při pohmoždění), bolesti při menstruaci a snižuje horečku.

APO-Ibuprofen Rapid  400 mg 20 kapslí

20 kapslí

Registrovaný léčivý přípravek

Měkké kapsle se zrychleným nástupem účinku. Užívá se k úlevě od mírné až středně silné bolesti, snižuje horečku. Pro dospělé a mladistvé od 12 let s hmotností nad 40 kg.

APO-Ibuprofen 400 mg 30 tablet

30 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Užívá se k úlevě od mírné až středně silné bolesti, snižuje horečku. Pro dospělé a mladistvé od 12 let s hmotností nad 40 kg.

Valetol 24 tablet

24 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Valetol v sobě kombinuje tři léčivé látky, které společně pomáhají od bolesti, horečky a zánětu.

Ataralgin 50 tablet

50 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Tlumí mírnou až středně silnou bolest hlavy, zubů a bolesti v oblasti krční páteře.

Panadol Baby 125 mg čípky 10 ks

čípky 10 ks

Registrovaný léčivý přípravek

Panadol Baby snižuje horečku a pomáhá od bolesti, je určen pro děti od 9 kg tělesné hmotnosti.

Valetol 12 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Valetol v sobě kombinuje tři léčivé látky, které společně pomáhají od bolesti, horečky a zánětu.

 

Acylpyrin 10 tablet

10 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Acylpyrin je přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylové. Účinně tlumí bolesti a efektivně snižuje teplotu.

Akce -17%
Aspirin C 20 šumivých tablet

20 šumivých tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Aspirin C pomáhá při nachlazení a projevech chřipky snížením teploty a úlevou od bolesti.

 

Acylpyrin + C 12 šumivých tablet

12 šumivých tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Acylpyrin + C se užívá ke snížení horečky a bolesti při chřipce a nachlazení. Dále se užívá k potlačení  bolesti hlavy, zubů, bolesti v zádech a bolesti při menstruaci.

 

Saridon 20 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Saridon snižuje horečku a ulevuje od bolesti. Přípravek mohou užívat dospělí a mladiství od 12 let.

Aspirin C 10 šumivých tablet

10 šumivých tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Aspirin C pomáhá při nachlazení a projevech chřipky snížením teploty a úlevou od bolesti.

Saridon 10 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Saridon snižuje horečku a ulevuje od bolesti. Přípravek mohou užívat dospělí a mladiství od 12 let.

Ibalgin Rapidcaps 400 mg 30 měkkých tobolek

30 měkkých tobolek

Registrovaný léčivý přípravek

Ibalgin Rapidcaps 400 mg ulevuje od bolesti různého původu, horečky a příznaků chřipky a nachlazení u dospělých a dospívajících od 12 let.

Akce -17%
Brufen 400 mg 100 tablet

100 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Brufen 400 se užívá ke snížení horečky, při bolesti hlavy, zad, zubů, bolestivé menstruaci. Dále je také vhodný při bolestech svalů a kloubů doprovázejících chřipku.

Akce -25%
Aspirin 500 mg 20 tablet

20 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Aspirin se užívá k léčbě bolestí hlavy, zubů, menstruačních bolestí, bolestí svalů, kloubů a zad. Dále k úlevě od bolesti a horečky při zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích nebo chřipce.

Panadol Novum 500 mg 24 tablet

24 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Panadol Novum tablety jsou určené k léčbě bolesti hlavy, zad a zubů, k tlumení horečky a ulevují od příznaků nachlazení. Přípravek je vhodný pro dospělé, dospívající a děti od 6 let.

Akce -10%
Dr.Max Algirin 500 mg 10 tablet

10 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Algirin 500 mg se používá k léčbě mírné až středně silné bolesti (např. bolesti hlavy, zubů, svalů a kloubů, bolesti při menstruaci) a při horečce a zánětu u dospělých a dospívajících od 16 let.

Ibolex 200 mg 20 tablet

20 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Ibolex 200 mg ulevuje od akutní bolesti svalů, kloubů, bolestí hlavy, zad, bolestí po extrakci zubů a při menstruaci a bolesti při chřipce a nachlazení. Pro dospělé.  

Paralen Extra proti bolesti 24 tablet

24 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Paralen Extra bojuje proti bolesti kombinací dvou látek. Paracetamol uleví o bolesti a horečky, kofein zesiluje účinek paracetamolu, a tím pomáhá zmírňovat bolest, působí proti únavě, mírně podporuje dýchání a krevní oběh u horečnatých onemocnění.

Nurofen pro děti jahoda suspenze 100 ml

suspenze 100 ml

Registrovaný léčivý přípravek

Sirup Nurofen snižuje horečku a zmírňuje bolest. Je určen pro nejmenší děti již od 3 měsíců.

Bolest zubů

Bolest zubů

Bolest zubů patří mezi nejobávanější bolesti, bývá silná a velmi nepříjemná. Její příčinou je obvykle zubní kaz či zánět. Léčba spočívá především v odhalení a odstranění příčiny a v tlumení bolestí pomocí léků. Vhodné jsou léky s delším účinkem. Jejich účinek je možné v některých případech podpořit i lokální léčbou (šalvěj, heřmánek, lidokain). S výběrem vhodných a bezpečných preparátů Vám pomůže Váš lékárník.