Dr.Max Algirin 500 mg 10 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

29

O produktu

Algirin 500 mg tablety ulevují od bolesti, snižují horečku a mají protizánětlivý účinek. Přípravek Algirin 500mg obsahuje kyselinu acetylsalicylovou a je vhodný ke zmírnění mírné až středně silné bolesti jako je bolest hlavy, zubů, svalů a kloubů, menstruační bolest. Přípravek dále snižuje horečku a potlačuje zánět. Tablety Algirin mohou užívat dospělí a dospívající od 16 let.

Dávkování:

Dospělí a dospívající od 16 let užívají 1-2 tablety v jedné dávce. V případě potřeby lze tablety užívat 3-4x denně v rozmezí 4-8 hodin, maximálně 8 tablet denně. Neužívejte nalačno. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 3-5 dní.

Složení:

Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum 500 mg v jedné tabletě.

Dalšími složkami jsou kukuřičný škrob a prášková celulóza.

Upozornění:

Tablety užívejte po jídle a zapijte dostatečným množstvím vody. Nepožívejte alkohol během užívání přípravku Algirin.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry
Značka Dr.Max
SUKL název ALGIRIN 500MG TBL NOB 10
Farmakoterapeutická skupina Jiná analgetika a antipyretika
Forma Tablety
Věk dítěte od 16 let
SUKL kód 135169
EAN 8595566450939
Přílohy
Příbalová infomace PDF