Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • zasycení

    Dotaz z 2. 1. 2017 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, prosím chci se zeptat zda je něco na zasycení. Ale nechci nějaký léky spíše nějaký čaje, drinky.. nebo čím se zasytit na pocit hladu. Děkuji a přeji krásný den..
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný
    Hezký den, vláknina (psyllium, chlorella, nopál..) ať už tuhá nebo rozpustná (celulóza, pektin, slizy..) výrazně pročišťuje střevní výstelku a vytváří pocit nasycení. Potlačení apetitu se přisuzuje též trojmocnému chromu, exotickým substancím typu acai berry či garcinia cambogia nebo antioxidantům a polyfenolům zelené kávy včetně kyseliny chlorogenové a krátkodobě též alkaloidu kofeinu (guarana, yerba maté..). Zdraví Lukáš Dobrovolný

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně