Novoroční předsevzetí

  (961)
Dáváte si novoroční předsevzetí? Jdeme do toho s Vámi. Dr. Max.

Naše tipy

Začátek nového roku je skvělou příležitostí pro změnu. Pokud již delší dobu přemýšlíte o tom, že přestanete kouřit, zhubnete pár kilo, budete zdravěji jíst a celkově se o sebe lépe starat, už dále neváhejte a začněte právě teď. Dr. Max do toho jde s vámi!

Chci přestat kouřit

Přestat s kouřením je předsevzetí chvályhodné, ale náročné. Nejdůležitější je vaše odhodlání a pevná vůle. Jako podporu určitě vyzkoušejte náhradní nikotinovou terapii ve formě náplastí, žvýkaček či sprejů, které vaši šanci na úspěch až zdvojnásobí!

Chci zhubnout

Rozhodli jste v následujícím roce zbavit přebytečných kil? Kromě úpravy jídelníčku a navýšení pohybové aktivity vyzkoušejte některý z našich přípravků pro štíhlou linii nebo speciální dietu. S kontrolou, jak se hubnutí daří, pomůže moderní osobní váha.

Chci zdravě jíst

Začátek nového roku je ideální příležitostí, jak po období svátečního mlsání jídelníček opět odlehčit a zkvalitnit, a pokud možno při tom setrvat. Co takhle zařadit pár zajímavých superpotravin, zkusit novoroční detox nebo pořídit moderní přístroj pro zdravé vaření?

Chci být krásnější

Rozhodla jste se, že příští rok uděláte více pro svůj zevnějšek? S pečující a dekorativní kosmetikou prémiových značek se rutinní péče o pleť, vlasy a tělo promění v každodenní příjemný rituál, kterého se nebudete chtít vzdát. Prolistujte si naši nabídku.

Chci dobře spát

Tušíte, že bude příští rok náročný? Aby vše dopadlo přesně podle vašich představ, je třeba dopřát organismu dostatečný odpočinek. Zklidnění po těžkém dni přinesou osvědčené bylinné přípravky, pro zkvalitnění spánku vyzkoušejte doplňky stravy s melatoninem.

Chci mít krásný úsměv

Naplánovali jste si, že se budete v příštím roce více usmívat? Pak by měl váš úsměv stát za to. Z naší nabídky dentální hygieny si jistě vyberete pár pomocníků –⁠ máme klasické i elektrické zubní kartáčky, speciální zubní pasty, mezizubní kartáčky, nitě, ústní vody...

Chci být výkonnější

Myslíme i na muže, kteří v příštím roce plánují zlepšit své výkony při sportu, v práci i v soukromí. Začněte třeba tím, že tělu dodáte extra dávku proteinů. Pro zlepšení sexuální výkonnosti vyzkoušejte doplňky stravy určené speciálně pro muže.

Chci podpořit imunitu

Aby vám plány v tomto roce nekazilo stonání, posilte imunitní systém celé rodiny. Pro silnou obranyschopnost je základem dostatek vitaminů, zejména C, B a D. Vitaminy užívejte pravidelně a dlouhodobě. Pro děti vyberte třeba oblíbené a chutné želatinové multivitaminy.

Chci víc relaxovat

Mezi oblíbené položky sortimentu pro péči o duši i tělo patří aromaterapie, jejímž cílem je navozovat psychickou i tělesnou rovnováhu pomocí vůní. Připravte si šálek čaje, provoňte svůj domov, dopřejte si aromamasáž nebo aromakoupel a zažijte pocit dokonalé harmonie.

Chci víc sportovat

Máte v plánu trochu se rozhýbat? I s tímto předsevzetím vám může Dr. Max pomoci. Začněte tím, že si prolistujete naši nabídku sportovního vybavení, kde najdete podložky, závaží, činky, míče, tašky nebo lahve. Výkon i regeneraci zase podpoří speciální výživa pro sportovce.

Související články

Seřadit podle
 • Diterpex Rapid

  30 tobolek
  Obsahuje extrakt z garcinie, která přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti.
 • Nízkosacharidová tyčinka s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny.
 • Hořčík a vitamín B6, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.
 • Organická forma hořčíku pro lepší vstřebávání v organismu obohacená o vitamin B6.
 • Jednotlivě balené sáčky pro přímé použití s obsahem hořčíku, který je důležitý pro energii a svaly.
 • Podpořte správné fungování organismu a dodejte tělu B vitaminy.
 • Dodává energii a podporuje celkovou vitalitu. Zlepšuje paměť a duševní výkon.
 • Tablety s obsahem vitaminu C obohacené o vysoce vstřebatelný zinek. Pro správnou funkci imunitního systému. Určeno pro dospělé.
 • Dr. Max Magnesium Citrate 375 mg

  2x10 šumivých tablet
  Dr. Max Magnesium 375 obsahuje hořčík ve formě šumivých tablet s vynikající pomerančovou příchutí.
 • Šumivé tablety s obsahem vitaminu C, který je důležitý pro správnou funkci imunitního systému.
 • Tablety s obsahem vitaminu B12, který je důležitý pro tvorbu červených krvinek a pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání.
 • 4.8
  (8)
  Efektivně zbaví plaku prostory mezi zuby, kam běžný kartáček nedosáhne.
 • Kombinace rostlinných extraktů a zinku na podporu sexuálního zdraví, výkonu a prostaty.
 • Dr. Max Nervea

  60 kapslí
  Kombinace vitaminů B1, B6 a B12 pro správnou činnost nervové soustavy a extraktu ze stromu moringa s chrómem pro správnou hladinu glukózy v krvi.
 • Šumivé tablety s obsahem vitaminu C, který je důležitý pro správnou funkci imunitního systému a pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání. S lahodnou příchutí pomerančů.
 • 4.6
  (5)
  Efektivně zbaví plaku prostory mezi zuby, kam běžný kartáček nedosáhne.
 • Draslík ve vysoce vstřebatelné formě glukonanu draselného. Draslík přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální činnosti svalů. Pomáhá také udržet normální tlak krve.
 • 5.0
  (4)
  Efektivně zbaví plaku prostory mezi zuby, kam běžný kartáček nedosáhne.
 • Corega Original extra silný

  fixační krém 40 g
  Upevní zubní náhradu ve všech směrem po celý den.
 • Zklidnění, snadné usínání a kvalitní spánek. Bylinné extrakty (chmel, levandule, mučenka, kozlík, meduňka) a aminokyselina L-theanin.
 • 4.7
  (3)
  Efektivně zbaví plaku prostory mezi zuby, kam běžný kartáček nedosáhne.
 • Přírodní adaptogeny, extrakt z meduňky a vitaminy B6 a B12 v kapslích.
 • Dr. Max Magnesium Complex

  20 šumivých tablet
  Šumivé tablety s obsahem hořčíku, vitaminu B6 doplněné draslíkem. Pro správnou funkci svalů, nervů a zmírnění únavy. S příchutí citrónu.
Novoroční předsevzetí

Novoroční předsevzetí