Nicorette Invisipatch 15 mg/16 h transdermální náplast 7 ks

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

449 ušetříte 50 Kč

Původní cena 499 Kč, sleva 10%

O produktu

Přípravek Nicorette Invisipatch 15 mg/16 h pomáhá zvládnout závislost na nikotinu a pomáhá předcházet abstinenčním příznakům. Díky náplasti budete nadále dodávat svému tělu malá množství nikotinu v jeho čisté formě, bez zdravotních rizik spojovaných s kouřením. Přípravek je určen pouze pro dospělé kuřáky od 18 let s nižším stupněm závislosti na nikotinu (dle testu nikotinové závislosti) při počáteční fázi léčby, nebo jako pokračovací léčba u silných kuřáků, kteří již aplikovali náplast s vyšším obsahem nikotinu.

Hlavní vlastnosti:

  • pomáhá překonávat závislost na nikotinu
  • předchází abstinenčním příznakům
  • bez zdravotních rizik spojovaných s kouřením

Dávkování

Dospělí kuřáci s nižším stupněm závislosti na nikotinu – léčba v počáteční fázi:

  • nalepte si každý den 1 náplast Nicorette Invisipatch 15 mg/16 h po dobu 8 týdnů
  • po 8 týdnech pokračujte náplastí s nižším obsahem nikotinu

Dospělí kuřáci s vysokým stupněm závislosti na nikotinu – pokračovací léčba navazuje na léčbu náplastmi  Nicorette Invisipatch 25 mg/16 hodin:

  • nalepte si každý den 1 náplast Nicorette Invisipatch 15 mg/16 h po dobu 2 týdnů
  • po 2 týdnech pokračujte náplastí s nižším obsahem nikotinu

Náplast aplikujte každý den ráno ihned po probuzení a sejměte ji večer před spaním tak, aby působila 16 hodin během dne. Náplast nenechávejte působit přes noc, respektive déle než 16 hodin!

Nicorette Invisipatch 15 mg/16 h můžete používat samostatně nebo v kombinaci s přípravky při odvykání kouření (Nicorette Spray, Nicorette Gum) podle schématu v příbalovém letáku. Pokud po 6 měsících léčby přípravkem Nicorette invisipatch nebudete schopen přestat kouřit, musíte se poradit s lékařem.

Složení

Léčivou látkou je nicotin (1,75 mg/cm2 v jedné náplasti). Jedna náplast (15 mg) o ploše 13,5 cm2 obsahuje 23,62 mg nikotinu.

Pomocné látky: Vrstva obsahující nikotin: polyethylentereftalátový (PET) film, triacylglyceroly se středně dlouhým řetězcem, bazický butylovaný methakrylátový kopolymer; akrylátová vrstva: adhezivní akrylátový roztok, hydroxid draselný, sodná sůl kroskarmelózy, aluminium-acetylacetonát; uvolňovací vložka: polyethylentereftalátový (PET) film, z jedné strany potažený hliníkem, z obou stran potažený silikonem.

Upozornění

Dávky nikotinu, které dospělí kuřáci během léčby snáší dobře, mohou vyvolat závažné příznaky otravy u dětí, a mohou vést až k úmrtí dítěte. I použité náplasti obsahují dostatečné množství nikotinu na to, aby bylo pro děti škodlivé. Náplasti proto uchovávejte mimo dohled a dosah dětí, a to i náplasti použité.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.