Registrovaný léčivý přípravek

Nicorette Invisipatch 15 mg/16 h transdermální náplast 7 ks

Značka: NICORETTE

Náplast Nicorette Invisipatch 15 mg/16 h je určena pro počáteční i pokračující fázi léčby závislosti na tabáku, zmírňuje touhu po nikotinu a abstinenční příznaky.

Varianty produktu
449
Ušetříte 10%

Původní cena:  499 Kč  ·  sleva 50 Kč

Nejnižší cena před slevou: 499 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Nicorette Invisipatch 15 mg/16 h transdermální náplast 7 ks

50060827

Nicorette® Invisipatch 15 mg/16 h transdermální náplast pomáhá jednoduše a diskrétně zvládat abstinenční příznaky a chuť na cigaretu postupným uvolňováním nikotinu 16 h během dne, kdy jsou tyto příznaky nejsilnější. Není ji nutné aplikovat na noc, nenarušuje tak spánek. Síla 15 mg je vhodná k odvykání od nikotinu pro kuřáky s nižší mírou závislosti (20 nebo méně cigaret denně). Balení obsahuje 7 ks náplastí, které vám vystačí po celý týden.

Diskrétní úleva od chuti na cigaretu – Nicorette

Hlavní benefity

  • mírní chuť na cigaretu a abstinenční příznaky 16 h během dne
  • diskrétní a jednoduché použití
  • nenápadný poloprůhledný design se zaoblenými rohy
  • aplikace 1x denně
  • neaplikuje se na noc, nenarušuje tak spánek
  • 1 balení = 7 ks

Aktivně pomáhá zvládnout abstineční příznaky

1. chuť na cigaretu

2. úzkost

3. podrážděnost

4. skleslost

5. nespavost

6. nesoustředěnost

7. zvýšenou chuť k jídlu

Jak začít odvykat

  1. V prvním kroku si zvolte den „D”, kdy začnete s odvykáním.
  2. Připravte si řešení pro kuřácké situace a změňte svou denní (kuřáckou) rutinu.
  3. Správně nastavte náhradní nikotinovou terapii pro snadnější zvládání kuřáckých situací, náhlého nutkání zapálit si či abstinenčních příznaků. Silná vůle, změna každodenních návyků a podpora okolí v kombinaci s farmakoterapií zvýší vaše šance na úspěšné odvykání.

(Králíková E. et al., 2022. Doporučené postupy. Doporučení pro léčbu závislosti na tabáku. Časopis lékařů českých. 161 (1): 38.)  

Jak Nicorette® Invisipatch používat? 

Náplast aplikujte hned ráno na čistou, suchou pokožku bez ochlupení (trup, kyčle, rameno) a odlepte večer před spaním. Je prokázáno, že během noci přísun nikotinu není třeba, a nebude tak docházet k narušení spánku.

Náhradní nikotinová terapie (NNT)  – co to je a jak funguje?

NNT je jednou z osvědčených metod při odvykání kouření. Spočívá v nahrazení nikotinu z jiného zdroje než z cigarety v kontrolovaných dávkách bez škodlivých látek cigaretového kouře. Obsah nikotinu v léčivých přípravcích je dostatečně vysoký, aby pomohl zvládnout nepříjemné abstinenční příznaky a chuť na cigaretu v průběhu odvykání.

Jak na odvykání s Nicorette® Invisipatch transdermální náplastí 15 mg/16 h?

1.-8. týden: Nicorette® Invisipatch 15 mg/16 h/den 

1.-8. týden:
Nicorette® Invisipatch 15 mg/16 h/den 

9.-10. týden: Nicorette® Invisipatch 10 mg/16 h/den  

9.-10. týden:
Nicorette® Invisipatch 10 mg/16 h/den  

Poté můžete terapii ukončit.  

V případě silné závislosti a při náhlé chuti na cigaretu i během používání transdermálních náplastí je možná kombinovaná terapie v podobě transdermálních náplastí v kombinaci s orálním sprejem či 2mg léčivými žvýkačkami. Pokud po 6 měsících léčby přípravkem Nicorette Invisipatch nebudete schopni přestat kouřit, musíte se poradit s lékařem. Posilněte svoji vůli odvykat s Nicorette®!


Složení

Léčivou látkou je nicotin (1,75 mg/cm2 v jedné náplasti). Jedna náplast (15 mg) o ploše 13,5 cm2 obsahuje 23,62 mg nikotinu.

Pomocné látky: Vrstva obsahující nikotin: polyethylentereftalátový (PET) film, triacylglyceroly se středně dlouhým řetězcem, bazický butylovaný methakrylátový kopolymer; akrylátová vrstva: adhezivní akrylátový roztok, hydroxid draselný, sodná sůl kroskarmelózy, aluminium-acetylacetonát; uvolňovací vložka: polyethylentereftalátový (PET) film, z jedné strany potažený hliníkem, z obou stran potažený silikonem.

Upozornění

Dávky nikotinu, které dospělí kuřáci během léčby snáší dobře, mohou vyvolat závažné příznaky otravy u dětí, a mohou vést až k úmrtí dítěte. I použité náplasti obsahují dostatečné množství nikotinu na to, aby bylo pro děti škodlivé. Náplasti proto uchovávejte mimo dohled a dosah dětí, a to i náplasti použité.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.