Drogerie

Tierra Verde Změkčovač vody 850 g

Produktová řada: Yellow & Blue
  • Tierra Verde Změkčovač vody snižuje spotřebu pracího prostředku a omezuje usazování sraženin v textilu a v pračce při praní v tvrdé vodě.
159 ušetříte 40 Kč

Původní cena 199 Kč, sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 199 Kč

O produktu: Tierra Verde Změkčovač vody 850 g

50123838

Úvod

Mnoho domácností trápí tvrdá voda, která při praní způsobuje vyšší spotřebu pracího prostředku a šednutí prádla. Tierra Verde Změkčovač vody pomáhá tyto dva problémy vyřešit. Změkčovač tedy snižuje spotřebu pracího prostředku a omezuje usazování sraženin v textilu a v pračce.

Hlavní vlastnosti:

  • pro dokonalý výsledek z praní v tvrdé vodě
  • eliminuje usazeniny, které vedou k šednutí prádla
  • šetří spotřebu pracího prášku 
  • předchází vzniku vodního kamene
  • určený pro praní prádla v pračce

Složení

 > 30 % uhličitan sodný, 15-30 % citronan sodný, 5-15 % silikát


Použití

Změkčovač nasypte do zásobníku na prací prášek spolu s pracím prostředkem. 20 g/1 vrchovatá polévková lžíce – 60 g/3 vrchovaté polévkové lžíce dle tvrdosti vody.


Upozornění

Upozornění: H315 Dráždí kůži. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.