Doplněk stravy

Dr. Max Glucea 60 tablet

Značka: DR. MAX

Dr. Max Glucea obsahuje extrakty z listů morušovníku bílého a gymnémy lesní (zvané gurmar), které pomáhají udržovat normální hladinu cukru v krvi doplněné zinkem a chromem.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. a zlevněné položky z dubnového letáku a kupóny. Akce platí do 30. 04. 2024 nebo do vyprodání zásob.
239

Cena za 1 kus: 3,98 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Dr. Max Glucea 60 tablet

50132837

Úvod

Doplněk stravy Dr. Max Glucea obsahuje extrakty z listů morušovníku bílého a gymnémy lesní (zvané gurmar) doplněné zinkem, chromem a L-argininem. Gymnéma lesní (Gymnema sylvestre) je dřevnatá rostlina pocházející z Indie. Její vlastnosti jsou hojně využívány v ajurvédské medicíně. Obsažená kyselina gymnemová potlačuje chuť na sladké.   

Hlavní vlastnosti:

  • Gymnema sylvestre přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi, pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost a snižuje chuť k jídlu (na sladkosti)
  • extrakt z listu morušovníku bílého příznivě ovlivňuje metabolismus glukózy
  • chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a napomáhá správnému metabolismu makroživin
  • zinek přispívá k normálnímu metabolismu sacharidů a makroživin
  • arginin je aminokyselina, která se podílí na tvorbě bílkovin

Dávkování

Užívejte 2 tablety denně během jídla nebo po jídle.


Složení

Extrakt z listu morušovníku bílého (10:1) 250 mg, extrakt z listu gymnémy lesní (5:1) 200 mg, L-arginin hydrochlorid 200 mg, zinek 2 mg (20 % RHP), chrom 20 µg (50 % RHP) v jedné tabletě. RHP …. Referenční hodnota příjmu.

Extrakt z listu morušovníku bílého (Morus alba), L-arginin hydrochlorid, extrakt z listu gymnémy lesní (Gymnema sylvestre), plnidlo (fosforečnany vápenaté), zahušťovadlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavá látka (oxid křemičitý), stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy), lešticí látka (polyvinylalkohol), emulgátor (hydroxypropylmethylcelulóza), citrát zinečnatý, protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), zvlhčující látka (polydextróza), protispékavá látka (talek), stabilizátor (triethylcitrát), barvivo (oxidy a hydroxidy železa), pikolinát chromitý.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Pacienti podstupující inzulínovou léčbu nebo užívající hypoglykemizující léky by měli užívání tohoto doplňku stravy konzultovat s lékařem.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.