Dr.Max Glucea 60 tablet

Doplněk stravy

Značka: DR.MAX
Extrakt z listů morušovníku a extrakt z tropické liány (gurmar) přispívají ke správnému metabolismu glukózy a k udržení normální hladiny cukru v krvi.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

189

Cena za 1 kus(tbl): 3 Kč

Dočasně nedostupné

O produktu

50095195

Charakteristika: V každé tabletě je obsažen extrakt z listů morušovníku bílého (Morus alba L.) a extrakt z tropické liány zvané gurmar (Gymnema sylvestre R.Br.), které přispívají ke správnému metabolismu glukózy a k udržení normální hladiny cukru v krvi. Zinek a chrom přispívají k normálnímu metabolismu cukrů, tuků a bílkovin.

Složení tablety: Plnidlo (mikrokrystalická celulóza), morušovník bílý – extrakt z listů (Morus alba L.), gurmar – extrakt (Gymnema sylvestre R.Br.), arginin hydrochlorid, protispékavá látka (stearan hořečnatý), citrát zinečnatý trihydrát, chrom pikolinát.

Složení potahu: hypromelóza, polyvinylalkohol, polyethylenglykol, barvivo (oxid titaničitý), protispékavá látka (mastek), barvivo (oxidy železa).

Doporučené dávkování: 2 tablety denně, nejlépe po jídle.

Každá tableta obsahuje

v 1 tbl.

ve 2 tbl.

% RHP/2 tbl.

Extrakt z listů morušovníku

250 mg

500 mg

není stanoveno

Extrakt z gurmaru

200 mg

400 mg

není stanoveno

L-arginin

200 mg

400 mg

není stanoveno

Zinek

2 mg

4 mg

40%

Chrom

20 µg

40 µg

100%

% RHP – referenční hodnoty příjmu

Upozornění: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pevné stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Balení: 60 tablet


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.