516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

APO-Ibuprofen Rapid 400 mg 10 kapslí

APO-Ibuprofen Rapid  400 mg 10 kapslí

APO-Ibuprofen Rapid 400 mg 10 kapslí

50066720
Registrovaný léčivý přípravek: Více o legislativě
59 Kč
Skladem na e-shopu

APO-Ibuprofen Rapid 400mg  působí proti bolesti, zánětu a snižuje horečku. Je určen k léčbě dospělých a mladistvých s hmotností nad 40 kg (od 12 let).

Podrobné informace o produktu

APO-Ibuprofen Rapid 400mg se užívá k léčbě mírné až středně silné bolesti, jako jsou bolesti hlavy, akutní migréna, bolesti svalů a bolesti při menstruaci. Dále se podává ke snížení zvýšené teploty a léčbě bolesti spojené s běžným nachlazením. Měkké tobolky APO-Ibuprofen Rapid 400mg jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let s hmotností nad 40 kg.

Jak se přípravek APO-Ibuprofen Rapid 400mg užívá:

Dospělí a dospívající od 12 let s hmotností nad 40 kg užívají 1 tobolku až 3x denně podle potřeby v odstupu nejméně 6 hodin mezi jednotlivými dávkami.

Složení:

Léčivou látkou je ibuprofenum 400 mg v jedné tobolce.

Pomocnými látkami jsou makrogol 600, hydroxid draselný, čištěná voda, želatina, tekutý částečně dehydratovaný sorbitol (420), černý oxid železitý, hypromelosa 2910/6

 

Kategorie produktu

Parametry

SUKL název APO-IBUPROFEN RAPID 400 MG SOFT CAPSULES 400MG CPS MOL 10 I
Farmakoterapeutická skupina analgetika, antipyretika, nesteroidní antiflogistika a antirevmatika
SUKL kód 170267
EAN 8594158133380

Přílohy

Příbalová informace PDF
Příbalová informace PDF

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.