Biofficina Toscana Ochranný kondicionér na objem vlasů 200 ml

Kosmetika

Ochranný kondicionér dodávající objem. S patentovanou kombinací Uviox®-Oleox® z organických toskánských surovin.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50096987

Tento inovativní kondicionér má vysokou koncentraci aktivních složek, které se podílejí na snadném rozčesávání vlasů, vyživují a chrání vaše vlasy, aniž by je zatěžovaly, takže jsou lehké a připravené pro další stylingové ošetření Biofficina Toscana.

Patentovaná kombinace Uviox®-Oleox® začne dle výzkumů působit během několika málo minut a je proto vhodná pro výrobky, které chrání vlasy před oxidačním stresem. Organický olivový a sezamový olej v kombinaci s cílenými organickými extrakty pak doplňují účinky tohoto kondicionéru pro snadné rozčesávání a dodávají vašim vlasům objem.
S jemnou ovocně-květinovou vůní.

Složení: Voda [voda], Myristyl alkohol, Behenamidopropyl dimethylamin, Glycerin, Olej z plodů olivovníku evropského (oliva)*, olej ze semen sezamu indického (sezam)*, Hydrolyzované plody hroznového vína*, Hydrolyzované plody oliv *, Extrakt z plodů pomerančovníku hořkého (pomeranč)*, extrakt z plodů cedrátu*, Extrakt ze smilu italského*, Extrakt z plodů jalovce obecného*, Extrakt z myrty obecné, Kyselina mléčná, Xanthanová guma, Kyselina benzoová, Benzylalkohol, Olej z kůry pomerančovníku hořkého (pomeranč)*, Parfém [vůně], Kyselina dehydrooctová, Limonen, Tokoferol.
*z ekologického zemědělství

Obsah: 200ml

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.