Boiron Osmobiotic Flora Baby kapky 5 ml

Doplněk stravy

Značka: BOIRON
Boiron Osmobiotic Flora Baby obsahuje kombinaci dvou probiotických mikrobiálních kmenů. Speciální technologie zajišťuje efektivní transport do místa působení.
Skladem na e-shopu
265

Cena za 100 ml: 5 300 Kč

O produktu

50124791

Doplněk stravy s probiotiky pro děti od 1 měsíce. Boiron Osmobiotic Flora Baby kapky obsahuje kombinaci dvou pečlivě vybraných a prověřených mikrobiálních kmenů: Bifidobacterium breve BR03 (DSM 16604) a Lactobacillus casei LC03 (DSM 27537). Speciální technologie přípravku se zaměřuje na efektivní transport probiotik do místa působení.

Technologie mikroenkapsulace

Obsažené mikrobiální kmeny jsou obalené lipidovou vrstvou, která jej chrání při průchodu kyselým žaludečním prostředím. Díky této technologii mikroenkapsulace se dostane větší množství životaschopných mikroorganismů do střeva.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje 2 probiotické kmeny
  • zajišťuje efektivní transport do střeva
  • pro děti od 1 měsíce


Dávkování

Děti od 1 měsíce: 5 kapek jednou denně po dobu 15 dnů. V případě potřeby lze zopakovat. Před použitím lahvičku důkladně protřepejte. Kapky podávejte lžičkou, jejíž velikost odpovídá věku dítěte, nebo je přimíchejte do studeného či vlažného jídla. Přítomnost pevných částic v suspenzi po protřepání lahvičky je zcela běžná. Nepodávejte přípravek kapátkem přímo do úst dítěte. Kapátko nečistěte, abyste předešli mikrobiálnímu znečištění. Přípravek spotřebujte do 15 dnů po prvním otevření.

Složení

Kukuřičný olej; plnidlo: maltodextrin; mikroenkapsulované mikrobiální kmeny: Bifidobacterium breve BR03 (DSM 16604) – 250 milionů v každé denní dávce, Lactobacillus casei LC03 (DSM 27537) – 250 milionů v každé denní dávce.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doporučujeme osobám s vážnou imunitní nedostatečností nebo chronickým onemocněním, aby se před použitím tohoto přípravku poradily se svým lékařem nebo lékárníkem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.