844 909 909|info@drmax.cz

 Bromhexin 8 KM sirup 100 ml

Bromhexin 8 KM sirup 100 ml

50001653
Registrovaný léčivý přípravek
Více o legislativě
109 Kč
Skladem na e-shopu

Okamžitě k rezervaci ve 17 lékárnách
doručíme do 391 lékáren po celé ČR.

Bromhexin sirup zkapalňuje a rozpouští průduškový hlen a tak usnadňuje jeho vykašlávání u dospělých, dospívajících a dětí.

Podrobné informace o produktu

Bromhexin sirup se užívá při akutních onemocněních průdušek a plic, spojených s tvorbou vazkých hlenů. Po poradě s lékařem se přípravek užívá také při chronických onemocněních průdušek a plic, spojených s tvorbou vazkých hlenů.

Dávkování:

Dospělí a dospívající od 14 let užívají 3 x denně 10 – 20 ml sirupu.

Děti a dospívající od 6 – 14 let a pacienti s tělesnou hmotností do 50 kg užívají 3 x denně 10 ml sirupu.

Děti do 6 let užívají 3 x denně 5 ml. Děti do 2 let mohou přípravek užívat pouze na doporučení lékaře!

Sirup se užívá po jídle a zapíjí se dostatečným množstvím tekutiny (podpora uvolňování hlenů).

Bez lékařského doporučení by užívání nemělo být delší než 4-5 dní. Pokud příznaky onemocnění přetrvávají déle než 5 dní (u dětí 3 dny) nebo se zhoršují, pokud je onemocnění doprovázeno horečkou a pokud se vykašlává hlen s příměsí krve či hnisu nebo pokud se objeví jakékoliv jiné neobvyklé potíže, je nutné poradit se s lékařem.

Složení:

Léčivou látkou je bromhexini hydrochloridum 8 mg v 10 ml sirupu.

Pomocnými látkami jsou kyselina citronová, propylenglykol, glycerol, hyetelosa, nekrystalizující sorbitol 70%, malinové aroma a čištěná voda.

Příbalový leták

Parametry produktu

SUKL název BROMHEXIN 8-SIRUP KM 8MG/10ML SIR 100ML Způsob užití Vnitřní
Farmakoterapeutická skupina expektorancia Forma Sirup
SUKL kód 87111 EAN 905705

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.