Zdravotnické prostředky

Canesbalance vaginální gel 7x5 ml

Canesbalance vaginální gel je zdravotnický prostředek s obsahem kyseliny mléčné. Ulevuje od příznaků bakteriální infekce a potlačuje nepříjemný zápach, který ji doprovází.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Canesbalance vaginální gel 7x5 ml

50105195

Úvod

7denní léčba příznaků bakteriální vaginózy. Canesbalance vaginální gel 7x5 ml je zdravotnický prostředek s obsahem kyseliny mléčné, který ulevuje od příznaků bakteriální infekce. Odstraňuje nepříjemný zápach a výtok, který ji doprovází. Používání je snadné díky hygienickým, již předplněným jednorázovým tubám s aplikátorem.

Jak Canesbalance vaginální gel působí?

Počínající bakteriální infekce, spíše zatím bakteriální nerovnováha – bakteriální vaginóza – je velmi časté onemocnění pochvy. Za normálních podmínek se v pochvě přirozeně vyskytují bakterie mléčného kvašení, které produkují kyselinu mléčnou. Ta udržuje v pochvě normální nízké pH (kyselé), které brání růstu nežádoucích mikroorganismů. Narušení rovnováhy poševního mikroprostředí je doprovázené nepříjemným, často po rybách zapáchajícím výtokem. Canesbalance vaginální gel s kyselinou mléčnou pomáhá regulovat pH v pochvě a zamezuje tak růstu škodlivých bakterií.

Hlavní vlastnosti:

 • 7denní léčba ke zmínění příznaků bakteriální infekce
 • reguluje pH poševního prostředí
 • potlačuje nepříjemný zápach, neobvyklý výtok, discomfort
 • praktické a hygienické používání díky jednorázovým tubám s aplikátorem
 • lze používat během těhotenství i během menstruace

Canesbalance vaginální gel 7x5 mlaa


Dávkování

Gel aplikujte pomocí aplikátoru 1x denně, nejlépe na noc po dobu 7 dnů. Balení obsahuje 7 hygienických jednorázových tub s aplikátorem.

Použití

 • Odstraňte uzávěr tuby, posaďte se nebo se položte do pohodlné polohy a jemně zaveďte hrdlo aplikátoru do pochvy tak hluboko, až kam se bez problému dostanete.
 • Jemně stlačte tubu, abyste vyprázdnila obsah.
 • Stále stlačenou tubu vyjměte a zlikvidujte ji.
 • Nejvhodnější je používat Canesbalance před spaním.
 • Doporučujeme použít i slipovou vložku, protože se běžně stává, že malé množství gelu vyteče – to však neznamená, že by zdravotnický prostředek neúčinkoval.
 • Přípravek Canesbalance je možné používat během těhotenství i během menstruace. Pokud však máte podezření na vaginální infekci během těhotenství, měla byste navštívit lékaře.
 • Přípravek může lehce štípat. Tento pocit je však jen dočasný a měl by časem odeznít. Pokud máte jakékoli obavy, navštivte svého lékaře.

Canesbalance vaginální gel 7x5 mlaaaa


Složení

Každá tuba s aplikátorem obsahuje následující složky: kyselinu mléčnou, glykogen, propylenglykol, methylhydroxypropylcelulózu, laktát sodný, vodu. pH 3,5. Neobsahuje konzervační látky.

Canesbalance vaginální gel 7x5 mlxxx


Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte přípravek, pokud se snažíte otěhotnět, protože gel má nízké pH, což může způsobit, že prostředí v pochvě nebude pro spermie příznivé. Nepoužívejte jako antikoncepci.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.