Cemio Laktobacily 7+ 30+10 kapslí

Doplněk stravy

Značka: CEMIO
Cemio Laktobacily 7+ obsahuje 7 kmenů laktobacilů a bifidobakterií, selen pro podporu imunity a inulin z čekanky.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50091226

Cemio Laktobacily 7+ je doplněk stravy s obsahem 7 miliard bakterií a 7 důležitých bakteriálních kmenů, které jsou přirozenou součástí střevní mikroflóry. Živé bakteriální kultury jsou chráněny před účinky kyselé žaludeční šťávy ve speciální enterosolventní kapsli. Přípravek je obohacen o selen, který přispívá k normální funkci imunitního systému a dále obsahuje inulín z čekanky.

Dávkování:

Užívejte 1 kapsli 1-2x denně. Dětem do 3 let podávejte obsah smíchaný s nápojem nebo potravou. Nápoj nebo pokrm nesmějí být teplé, pouze vlažné. Užití přípravku u malých dětí konzultujte s lékařem.

Složení:

7 kmenů laktobacilů a bifidobakterií >7×109 CFU, inulin z čekanky 12 mg, selen 19 µg v jedné kapsli.

Maltodextrin, komplex bakterií mléčného kvašení (Pediococcus acidolactici, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium longum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei ssp paracasei, Bifidobacterium bifidum), želatina, selenové kvasnice, inulin, stearan horečnatý, oxid titaničitý, kyselina askorbová.

Upozornění:

Není určeno pro děti do 6 měsíců. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek je bez cukru a bez lepku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.