Natural Medicaments Česká chlorella se selenem 900 tablet

Doplněk stravy

Natural Medicaments Česká chlorella se selenem je doplněk stravy s obsahem sušeného prášku sladkovodní řasy chlorely. Chlorela i selen podporují imunitu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
715

Cena za 100 kusů: 79 Kč

O produktu

50092310

Natural Medicaments Česká chlorella se selenem je doplněk stravy s obsahem sušeného prášku sladkovodní řasy chlorely. Zpracování prášku probíhá šetrně, tak aby byly dokonale využity všechny biologicky hodnotné látky. Chlorela podporuje normální funkce střevního traktu a mikrobiální rovnováhu střev. Příznivě působí na činnost jater a pročištění organizmu a celkově podporuje vitalitu a energii. Jak chlorela, tak i selen podporují obranyschopnost organizmu a pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem. Selen přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů.

Hlavní vlastnosti:

  • chlorela podporuje normální funkce střevního traktu
  • chlorela podporuje činnost jater a pročištění organizmu
  • chlorela podporuje vitalitu a energii
  • chlorela a selen podporují imunitní systém
  • chlorela a selen působí jako antioxidanty
  • selen přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů

Dávkování

Užívejte 5-10 tablet denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Chlorella (sušený prášek řasy) - 199.98mg, Selen (seleničitan sodný, selenan sodný) - 0.015mg, mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearan hořečnatý (nosič). Obsah selenu v 1 tbl. 15 µg [27 % RHP].

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 5 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.