Linteo Baby Dětský pleťový krém s BIO měsíčkem lékařským 75 ml

Kosmetika

Jemný krém s mandlovým a meruňkový olejem chrání a vyživuje citlivou pokožku dětského obličeje. Napomáhá ke zklidnění a regeneraci pokožky.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
72 ušetříte 13 Kč

Původní cena 85 Kč sleva 15%

O produktu

50080819

Jemný krém s mandlovým a meruňkový olejem chrání a vyživuje citlivou pokožku dětského obličeje. Přírodní nenasycené mastné kyseliny pomáhají zklidnění a regeneraci pokožky. Obsahuje certifikovaný extrakt z Bio měsíčku lékařského, který krému dodává zlatavý nádech. Ačkoliv byl Linteo Baby Dětský pleťový krém vytvořen pro děti, je vhodný i pro pokožku maminek. Dermatologicky testováno.

Výsledek:

  • chrání a vyživuje citlivou pokožku dětského obličeje
  • zklidňuje a regeneruje pokožku
  • jemná péče pro miminko i pro Vás

Voňte stejně jako Vaše miminko

Pomáhejte miminku cítit se v bezpečí. Dětská kosmetika Linteo Baby napomáhá vytváření pocitu bezpečí sjednocením vůně miminka i maminky. Unikátní složení je navrženo s maximální šetrností a péčí k dětské pokožce a zároveň v souladu s mateřskou pokožkou. Díky tomu je pleťový krém vhodný jak pro Vaše miminko, tak pro Vás.


Složení

Přírodní certifikovaný BIO měsíčkový extrakt, přírodní včelí vosk, mandlový a meruňkový olej.

Použití

Naneste na pleť a jemně rozetřete.

O značce

V souladu s přírodou, záruka kvality: Jednotlivé složky výrobků Linteo Baby zcela respektují vlastní ochranné mechanizmy pokožky a nezasahují aktivně při její obnově. Pouze přirozenou cestou pomáhají vyživovat, hydratovat i regenerovat. Tím zvyšují její odolnost a obranyschopnost vůči vnějším vlivům a zároveň tak napomáhají snižovat riziko podráždění.

Čistě přírodní extrakty a oleje z bylinek: Jednotlivá složení byla navržena tak, aby dílčí přírodní aktivní látky byly nejlépe z prostředí, kde žijeme, na které jsme zvyklí a které standardně používáme.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.