Linteo Baby Dětský pleťový krém s BIO měsíčkem lékařským 75 ml

Kosmetika

NAVÍC Dětská dečka Linteo Baby 80x80 cm Při nákupu vybraných produktů značky Linteo Baby v minimální hodnotě 199 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Dětskou dečku Linteo Baby 80x80 cm za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 4. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

67 ušetříte 12 Kč

Původní cena 79 Kč, sleva 15%

O produktu

Jemný krém s mandlovým a meruňkový olejem chrání a vyživuje citlivou pokožku dětského obličeje. Přírodní nenasycené mastné kyseliny pomáhají zklidnění a regeneraci pokožky. Obsahuje certifikovaný extrakt z Bio měsíčku lékařského, který krému dodává zlatavý nádech. Ačkoliv byl Linteo Baby Dětský pleťový krém vytvořen pro děti, je vhodný i pro pokožku maminek. Dermatologicky testováno.

Výsledek:

  • chrání a vyživuje citlivou pokožku dětského obličeje
  • zklidňuje a regeneruje pokožku
  • jemná péče pro miminko i pro Vás

Voňte stejně jako Vaše miminko

Pomáhejte miminku cítit se v bezpečí. Dětská kosmetika Linteo Baby napomáhá vytváření pocitu bezpečí sjednocením vůně miminka i maminky. Unikátní složení je navrženo s maximální šetrností a péčí k dětské pokožce a zároveň v souladu s mateřskou pokožkou. Díky tomu je pleťový krém vhodný jak pro Vaše miminko, tak pro Vás.

Složení

Přírodní certifikovaný BIO měsíčkový extrakt, přírodní včelí vosk, mandlový a meruňkový olej.

Použití

Naneste na pleť a jemně rozetřete.

O značce

V souladu s přírodou, záruka kvality: Jednotlivé složky výrobků Linteo Baby zcela respektují vlastní ochranné mechanizmy pokožky a nezasahují aktivně při její obnově. Pouze přirozenou cestou pomáhají vyživovat, hydratovat i regenerovat. Tím zvyšují její odolnost a obranyschopnost vůči vnějším vlivům a zároveň tak napomáhají snižovat riziko podráždění.

Čistě přírodní extrakty a oleje z bylinek: Jednotlivá složení byla navržena tak, aby dílčí přírodní aktivní látky byly nejlépe z prostředí, kde žijeme, na které jsme zvyklí a které standardně používáme.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.