Doplněk stravy

DiaChrom se steviolglykosidy 80 tablet

Značka: DIACHROM
4.5

DiaChrom se stéviolglykosidy je sladidlo obsahující vedle sladící složky (stévie) i trojmocný chróm, který se podílí na zachování normální hladiny glukózy v krvi.

Velikost balení
59

Cena za 1 kus: 0,74 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: DiaChrom se steviolglykosidy 80 tablet

50065190

Úvod

DiaChrom se steviolglykosidy je nízkokalorické stolní sladidlo na bázi steviolglykosidů, což jsou sladidla z listů rostliny Stevia rebaudiana Bertoni. Stévie je přírodní alternativa řepného cukru. DiaChrom se steviolglykosidy je navíc obohacený o speciální biochemicky vysoce aktivní komplex označovaný jako glukózotoleranční faktor, jehož aktivní složkou je trojmocný chróm. Chróm přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin. DiaChrom se steviolglykosidy je vhodný pro všechny osoby, které omezují příjem cukru v potravě a chtějí sladit zdravě. Můžete jej použít k oslazení oblíbeného studeného i teplého nápoje, k zavařování, pečení, slazení pudinků, krémů, ovoce atd. Sladidlo má čistou sladkou chuť s pozdějším nástupem sladkosti a delším přetrvávajícím sladkým efektem bez nepříjemných pachutí. Je dobře rozpustné ve vodě a jeho předností je, že zvýrazňuje chuť kávy. Tablety jsou tvarově uzpůsobeny tak, že je lze pohodlně rozlomit.

Hlavní vlastnosti:

  • nízkokalorické stolní sladidlo
  • kombinace stévie a trojmocného chromu
  • ke slazení kávy, čaje, k přípravě krémů, pudinků, ke slazení ovoce, salátů, k zavařování

Dávkování

1 tableta má sladivost jedné velké kostky cukru (4,4 g), ale má o 95,9 % nižší kalorickou hodnotu. Referenční hodnota příjmu chrómu je 40 µg tj. 27 tablet. Přijatelný denní příjem (ADI) pro Rebaudosid A je 12 mg/kg tělesné váhy tj. 66 tablet pro osobu o hmotnosti 80 kg.


Složení

Sladidlo: steviolglykosidy (7,2 %). Obsah sladící složky v tabletě odpovídá svojí sladivostí 1 velké kostce cukru (4,4 g). Obsah chrómu: 1,5 µg/tab.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.