Diva's Funkční nápoj Koenzym Q10 250 ml

Potraviny a nápoje

Značka: DIVA'S
Sycený nápoj s koenzymem Q10 a přírodním aroma grapefruitu a ibišku. Obsahuje vitaminy B3, B5, B6, B12 a C, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50121646

Sycený nápoj s koenzymem Q10 a přírodním aroma grapefruitu a ibišku. Diva's funkční nápoj Koenzym Q10 je ochucený ovocnými extrakty a šťávou z hroznů a citrónu. Obsahuje vitamin C a vitaminy B3, B5, B6, B12 a kyselinu listovou, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin C pomáhá chránit buňky před poškozením volnými radikály. Nápoj neobsahuje přidané cukry ani sladidla.

Koenzym Q10

Koenzym Q10 se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Je katalyzátorem biochemických reakcí spojených s tvorbou energie v buňkách. Vyskytuje se ve velkém množství v orgánech s vysokými požadavky na energii, jako jsou srdce, plíce, mozek a játra. S věkem jeho produkce klesá.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje koenzym Q10
  • s příchutí grapefruitu a ibišku
  • obohacený vitaminy

Složení

Voda, oxid uhličitý, ovocný extrakt (karob, jablko), antioxidant: kyselina L-askorbová, Koenzym Q10 (0,006%), směs vitamínů (Vitamín C, Vitamín B6, Kyselina listová, Niacin, Kyselina pantothenová, Vitamín B12), směs minerálních látek: vápník (citrát vápenatý), hořčík (hydroxid hořečnatý), přírodní aroma. Obsah ovoce: hroznová šťáva z koncentrátu min. 8%, citronová šťáva z koncentrátu min. 4%.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.