844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

EREVIT sensitive mast 50g

EREVIT sensitive mast 50g

50094872
Kosmetika
159 Kč

Mast s přírodním vitamínem E a s vysokým podílem olivového oleje (10%) na extrémně suchou až přesušenou pokožku se sklonem k popraskání.

Podrobné informace o produktu

EREVIT sensitive mast je snadno roztíratelná mast určená na intenzivní péči o extrémně suchou až přesušenou pokožku se sklonem k popraskání. Příznivě působí i jako doplněk terapie při kožních projevech atopického ekzému a lupénky. Přípravek je vhodný i pro děti a kojence.

EREVIT sensitive mast má unikátní složení s vysokým podílem olivového oleje (10%) v kombinaci s přírodním vitamínem E, lékařským lanolinem a kyselinou mléčnou. Přípravek neobsahuje potenciálně dráždivé složky jako parabeny, PEG a není parfémovaný.

Charakteristika účinných látek:

Vitamin E - hydratuje a vyhlazuje pokožku, zlepšuje její strukturu. Rovněž podporuje přirozenou regeneraci pokožky a poskytuje pokožce ochranu před účinky volných radikálů vznikajících v důsledku působení slunečního záření či škodlivých vlivů životního prostředí. Použitý vitamin E nepochází z geneticky modifikovaného zdroje.

Olivový olej - získává se z plodů oliv. Je bohatým zdrojem mononenasycené mastné kyseliny - kyseliny olejové, která patří do skupiny Omega-9 mastných kyselin a obsahuje všechny v oleji rozpustné vitamíny, které účinně vyživují, hydratují a chrání pokožku.

Lékařský lanolin - lanolin vysoké kvality a čistoty, vhodný i pro hypersenzitivní pokožku. Jde o unikátní přírodní změkčovadlo, které pokožku zvláčňuje a navrací funkčnost lipidů v pokožce. Posílení lipidové bariéry urychluje regeneraci pokožky, posiluje její přirozenou ochranu před působením látek z vnějšího prostředí a zabraňuje jejímu vysoušení.

Kyselina mléčná - je přítomna v horní rohové vrstvě pokožky (stratum corneum) a je součástí jejího přirozeného hydratačního systému. Tato kyselina je hygroskopická, váže a zadržuje vlhkost v pokožce a udržuje ji hydratovanou.

Přirozené pH pokožky je mírně kyselé a pohybuje se kolem hodnoty 5,5. Toto kyselé prostředí na pokožce zajišťuje kyselina mléčná, aminokyseliny a volné mastné kyseliny, které vytvářejí na pokožce tzv. ochranný kyselý plášť. Nižší hodnota pH chrání pokožku a tělo před pronikáním bakterií, protože kyselost je zabíjí. pH pokožky se mění věkem a vlivem různých kožních onemocnění směrem k neutrálnímu, což z hlediska zdraví kůže není prospěšné. 

Návod k použití: Jemně vetřete přiměřené množství masti do míst s extrémně suchou, drsnou nebo popraskanou pokožkou nejméně 3 x denně nebo podle potřeby, zejména však po každém umytí. Při projevech atopie nebo lupénky použijte mast na noc na dokonalé promaštění extrémně suchých míst.

Ingredients: Petrolatum, Aqua, Olea Europaea Fruit Oil,  Lanolin, Lanolin Alcohol, Sodium Benzoate (and) Potassium Sorbate (and) Aqua, Cetearyl Alcohol, Tocopherol, Lactic Acid

Upozornění: Určeno jen k vnějšímu použití. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Skladování: Uchovávejte v dobře uzavřeném obalu při teplotě 5 až 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Balení: 50g

Parametry produktu

Značka Erevit Specifické zaměření Atopická pokožka
Použiji na Tělo Forma Mast
EAN 8588003769039

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.