Frontline COMBO Spot on Cat 0,5 ml 1 pipeta

Veterinární léčivý přípravek

Značka: FRONTLINE
Zajistí až 4týdenní ochranu proti blechám a 14denní obranu proti napadení klíštětem. Chrání srst Vašeho mazlíčka i společnou domácnost.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
229

O produktu

50046655

Chrání kožíšek Vaší kočky i Váš společný domov. Frontline Combo Spot-on je přípravek navržený speciálně i pro ochranu Vaší domácnosti. Váš mazlíček si zaslouží nejen čistou srst, ale i čistý domov. Obsahuje regulátor růstu hmyzu, který snižuje počet vylíhnutých vajíček, larev a brání tvorbě kukel. Zajistí až 4týdenní ochranu proti blechám a 14denní obranu proti napadení klíštětem. Přípravky Frontline mají šetrné složení a jsou nositeli ocenění Nejdůvěryhodnější značka roku 2019.

Ochraňte Vašeho mazlíčka i Vaši společnou domácnost 

  • Frontline Combo je účinný proti blechám
  • eliminuje více než 90 % klíšťat
  • usmrtí všenky, vajíčka a larvy
  • omezuje líhnutí larev
  • brání tvorbě kukel

Pro jak velkou kočku je přípravek určen?

Frontline Combo je možné použít u koček starších 8 týdnů a s hmotností větší než 1 kg. U menších a mladších koček a koťat doporučujeme k ochraně proti klíšťatům a blechám použít Frontline Spray.


Dávkování

  • Držte pipetu kolmo vzhůru. Poklepejte na zúženou část pipety a ujistěte se, že obsah zůstal v hlavní části pipety. Odlomte hrot v místě dělící rýhy.
  • Rozhrňte srst zvířete mezi lopatkami, kde se zvířata nemohou olízat, poté umístěte hrot pipety na kůži.
  • Několikrát stiskněte pipetu tak, aby se obsah vyprázdnil přímo na kůži v jednom místě.
  • Jakmile je místo podání suché, můžete manipulovat se svým mazlíčkem jako obvykle. Počkejte 48 hodin, než Vaše zvíře vykoupete nebo ho pustíte do vody.
  • Interval mezi jednotlivými aplikacemi by měl být nejméně 4 týdny.

Složení

Účinné látky fipronil a (S)-methopren hubí dospělé blechy a jejich vývojová stádia (vajíčka a larvy); Butylhydroxyanisolum (E320) 0.10 mg, Butylhydroxytoluenum (E321) 0.05 mg, Ethanol 39.5 mg, Excipient q.s 0.5 ml.

Může dojít k nežádoucím vedlejším účinkům?

Vzhledem k tomu, že účinná látka se vstřebává jen v zanedbatelné míře, je bezpečnost přípravku velmi vysoká. Výskyt nežádoucích vedlejších účinků je mimořádně vzácný. Pokud máte podezření na nežádoucí reakci na přípravek, obraťte se na svého veterináře.

Upozornění

UDRŽUJTE MIMO DOSAH DĚTÍ! Zabraňte kontaktu přípravku s očima zvířete. Zvláštní opatření určené osobám, které podávají léčivý přípravek zvířatům. Tento přípravek může způsobit podráždění sliznice a očí. Vyhněte se proto kontaktu tohoto přípravku s ústy a očima. Zvířata nebo osoby, u nichž je známa přecitlivělost na insekticidy nebo alkohol, by neměly přijít do kontaktu s Frontline Combo. Dbejte na to, aby nedošlo ke kontaktu prstů s obsahem. Pokud k němu dojde, omyjte si ruce vodou a mýdlem. V případě náhodného zásahu oka opatrně vypláchněte oko čistou vodou. Po použití si umyjte ruce. Nemanipulujte s ošetřenými zvířaty a zamezte dětem hrát si s nimi, dokud aplikovaný přípravek nezaschne. Doporučuje se proto neošetřovat zvířata během dne, ale brzy zvečera, a nedovolit čerstvě ošetřeným zvířatům spát s jejich vlastníky, zvláště dětmi. Nekuřte, nepijte ani nejezte během aplikace přípravku.

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.