Doplněk stravy

GreenFood Nutrition DMAE 120 kapslí

  • Doplněk stravy od GreenFood Nutrition obsahuje DMAE, cholin + ginkgo, které příznivě působí na normální činnost mozku, kognitivní výkonnost, paměť a koncentraci.
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky A-derma v minimální hodnotě 290 Kč. *Při nákupu produktů značky A-Derma v minimální hodnotě 290 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
229

Cena za 100 kusů(tbl): 191 Kč

O produktu: GreenFood Nutrition DMAE 120 kapslí

50144150

Úvod

Doplněk stravy GreenFood Nutrition DMAE obsahuje aminoalkoholy cholin + DMAE (dimetylaminoetanol), který je v malém množství trvale přítomen v mozku. Cholin je stavební látkou pro acetylcholinvýznamný neurotransmiter neboli přenašeč nervových vzruchů v mozku. Přípravek je doplněný extraktem z jinanu dvojlaločného (Ginkgo biloba). Aktivní látky obsažené v listech jinanu působí na periferní oběhový systém, mají příznivý vliv na normální činnost mozku a kognitivní výkonnost – podporují paměť a koncentraci, přispívají k duševní rovnováze.

Hlavní vlastnosti

  • obsahuje cholin, DMAE a extrakt z ginkga
  • podporuje mikrocirkulaci krevního systému (ginkgo)
  • podporuje kognitivní funkce – paměť a koncentraci (ginkgo)
  • působí jako antioxidant (ginkgo)
  • v rostlinných kapslích, vhodné i pro vegany

Dávkování

Užívejte 3x denně 1 kapsli, nejlépe s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Cholin bitartrát, jinan dvojlaločný (Ginko biloba) extrakt, L-DMAE bitartrát (37% dimethylaminoethanol), rostlinná kapsle z hypromelózy, plnidlo-rýžová mouka, protispékavé látky: oxid křemičitý. Neobsahuje lepek, laktózu.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ginko může snižovat srážlivost krve. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.