Doplněk stravy

GS Ginkgo 60 mg s hořčíkem 90 tablet

Značka: GS

GS Ginkgo 60 mg je přípravek s vysokým obsahem extraktu ginkga z mladých lístků, dále obsahuje hloh pro podporu prokrvení a gotu kolu na lepší paměť a soustředění.

NAVÍC GS Céčko želatinky 50 ks Při nákupu produktů značek GS a Cemio v minimální hodnotě 590 Kč získáte NAVÍC GS Céčko želatinky 50 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 8. 2024, nebo do vyprodání zásob.
349

Cena za 1 kus: 3,88 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: GS Ginkgo 60 mg s hořčíkem 90 tablet

50152158

Úvod

GS Ginkgo 60 mg je prémiový přípravek s vysokým obsahem extraktu ginkga z mladých lístků, obohaceného o hloh, který podporuje prokrvení, a gotu kolu na podporu paměti a soustředění. GS Ginkgo obsahuje 60 mg standardizovaného extraktu z mladých lístků ginkga, který se získává speciální technologií (obsahuje 24 % ginkgoflavono­glykosidů a 6 % terpenolaktonů). Tím je zaručeno vysoké množství nejdůležitějších účinných látek v každé tabletě. Ginkgo biloba podporuje paměť, soustředění, činnost kardiovaskulárního systému a prokrvení mozku i končetin.

Hlavní vlastnosti:

  • ginkgo biloba podporuje paměť, soustředění, činnost kardiovaskulárního systému a prokrvení mozku i končetin
  • hloh obecný (Crataegus laevigata) je vhodný zejména pro podporu prokrvení mozku i končetin
  • gotu kola (pupečník asijský) podporuje mozkovou činnost, prokrvení mozku i končetin a mentální zdraví

Kdy je vhodné GS Ginkgo užívat?

  • na podporu krátkodobé i dlouhodobé paměti
  • na podporu soustředění
  • při pocitech studených rukou a nohou
  • na podporu duševní i psychické výkonnosti

Dávkování

1 tableta denně, nejlépe při jídle.


Složení

Plnidla (celulóza, sodná sůl karboxymethylcelulózy), oxid hořečnatý, Ginkgo biloba – extrakt z listů, gotu kola (Centella asiatica) – extrakt z nati, hloh obecný (Crataegus laevigata) – extrakt z plodů, protispékavé látky (oxid křemičitý, stearan hořečnatý), potahovací látky (hydroxypropylmethylcelulóza, mastek), barviva (oxid železitý).


Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Může snižovat srážlivost krve. Osoby s poruchami krevní srážlivosti mohou užívat pouze se souhlasem lékaře. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy.  Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.