GS Ginkgo 60 Premium 60+30 tablet

Doplněk stravy

Značka: GS
GS Ginkgo 60 Premium je přípravek s vysokým obsahem extraktu z mladých lístků ginkga, gotu kola, hlohu + hořčík. Ginkgo podporuje paměť a soustředění.
Skladem na e-shopu
263 ušetříte 66 Kč

Původní cena 329 Kč , sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 329 Kč

Cena za 1 kus: 3 Kč

O produktu

50093452

Prémiový přípravek s vysokým obsahem extraktu z mladých lístků ginkga. GS Ginkgo 60 Premium obsahuje 60 mg standardizovaného výtažku z ginkga, gotu kola, hlohu pro podporu prokrvení + hořčík. Extrakt z ginkga se získává speciálním způsobem, který zaručuje přesně definovaný obsah nejdůležitějších aktivních látek – 24 % ginkgoflavono¬glykosidů a 6 % terpenolaktonů. Ginkgo biloba podporuje normální činnost mozku a jeho kognitivní funkce, jako je dlouhodobá i krátkodobá paměť či soustředění. Podporuje mikrocirkulaci krevního systému, a tím pomáhá při pocitu studených rukou a nohou. Gotu kola neboli pupečník asijský podporuje kognitivní funkce a přispívá k dobrému duševnímu zdraví.

Aktivní složky v přípravku GS Ginkgo 60 Premium

  • Ginkgo biloba je jeden z druhově nejstarších stromů na světě, vyznačuje se mimořádnou schopností odolávat procesům vlastního biologického stárnutí a nepříznivým vnějším vlivům. Má široké využití – podporuje paměťsoustředění, pomáhá při pocitu studených rukou a nohou, působí jako antioxidant.
  • Gotu kola (pupečník asijský) patří mezi tradiční byliny po staletí využívané ve východní Asii. Podporuje duševní zdraví a kognitivní funkce.
  • Hloh obecný (Crataegus laevigata) podporuje normální funkce oběhové soustavy.
  • Hořčík přispívá k normální psychické činnosti a k normální činnosti nervové soustavy, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně, nejlépe při jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Plnidla (celulóza, sodná sůl karboxymethylcelulózy), oxid hořečnatý, Ginkgo biloba – extrakt z listů, gotu kola (Centella asiatica) – extrakt z nati, hloh obecný (Crataegus laevigata) – extrakt z plodů, protispékavé látky (oxid křemičitý, stearan hořečnatý), potahovací látky (hydroxypropylmethylcelulóza, mastek), barviva (oxid titaničitý, oxid železitý). Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Poraďte se s lékařem, užíváte-li léky ovlivňující srážení krve. Ginkgo biloba může snižovat krevní srážlivost. Osoby s poruchami krevní srážlivosti mohou užívat pouze se souhlasem lékaře. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.