Kartalin-A mast na lupénku a alergodermatózy 100 g

Zdravotnické prostředky

Skladem na e-shopu

889

O produktu

Kartalin-A je ochranná a zvlhčující mast vhodná na postiženou kůži s projevy hyperkeratózy a zvýšené suchosti např. u lupénky a ekzémů. Obsahuje výlučně přírodní bioaktivní komponenty. Užívá se při chronických dermatologických problémech jako je lupénka, atopický ekzém, chronický a alergický ekzém u dospělých a dětí od 3 let.

Složení

Tekutý parafín, ztužený rostlinný olej, med, kyselina salicylová, dvouzubec trojdílný, heřmánek pravým vitamin A, levandulový olej, eukalyptový olej.

Použití

Mast aplikujte na postižená místa v rovnoměrné vrstvě (nevtírá se) 1x nebo 2x denně. Mast nechte působit nejméně 12 hodin. Optimálního účinku dosáhnete při aplikaci po dobu 2-4 měsíců do úplného vymizení všech negativních projevů. Nepřerušujte aplikování ani na jediný den. Nepoužívejte po aplikaci masti na kůži obvazový materiál, ale použijte oblečení, které k tomuto účelu vyčleníte.

Upozornění

Při prvním použití masti může dojít k přechodnému podráždění pokožky. Mast je určena pouze k zevnímu použití. Nepoužívejte u dětí do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.