Ráj zdraví Klouby Flexi 860 mg 104 tobolek

Doplněk stravy

Český preparát Klouby FLEXI obsahuje v denní dávce 800 mg chondroitin sulfátu (1 tobolka denně). Navíc obsahuje 100 % doporučené denní dávky vitamínu C.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50098481

Chondroitin sulfát je tělu vlastní látka a jedná se o jednu z hlavních složek kloubních chrupavek. Najdeme ji ve strukturách mezibuněčné hmoty chrupavek. Zadržuje vodu a tím dodává chrupavce pružnost.

Klouby FLEXI navíc obsahuje 100 % doporučené denní dávky vitamínu C. Vitamín C je důležitý antioxidant, který přispívá k ochraně buněk před volnými radikály, přispívá k normální funkci imunitního systému, přispívá k normální funkci imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Přispívá ke snížení míry vyčerpání, je důležitý pro získávání energie z potravy.  

Dávkování:

Dospělí pravidelně užívají 1 tobolku denně (ráno) po dobu 2-3 měsíců. Kúru je doporučeno absolvovat minimálně 2x ročně. Pro urychlení účinku se po dobu prvních 14 dnů doporučuje užívat 2 tobolky denně.

Složení:

1 tobolka obsahuje Chondroitin sulfát 800mg, Vitamín C (kyselina L-askorbová) 60mg (100% RHP*)

Přídavnými látkami jsou stearan hořečnatý (kluzná látka), monokrystalická celulóza (plnivo). Obal tobolky obsahuje želatinu.

RHP je referenční hodnota příjmu.

Upozornění:

Nepoužívat jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti a těhotné nebo kojící ženy.

Nesmí se užívat při přecitlivělosti na jednu nebo více složek. Pokud si nejste jisti, zda můžete užívat samostatně nebo v kombinaci s jiným lékem, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.