Ekomedica Kolagen Premium 100 g

Doplněk stravy

Značka: EKOMEDICA
Mořský kolagen v kombinaci s hořčíkem, zinkem, extrakty z kopřivy a přesličky a vitaminem C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek.
Skladem na e-shopu
619

Cena za 100 g: 619 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50113372

Hydrolyzovaný mořský kolagen doplněný hořčíkem, zinkem, vitaminem C a bylinnými extrakty z kopřivy a přesličky v práškové směsi. Tvorba kolagenu se s postupujícím věkem snižuje. Přípravek EkoMedica Kolagen Premium doporučujeme při omezené pohyblivosti kloubů, zvýšené bolestivosti při pohybu, při zhoršené kvalitě pokožky, nehtů a vlasů, při unaveném a zhoršeném zraku.

  • kolagen tvoří základní složku pojivových tkání, tj. chrupavek, kloubů, vazů a šlach, kůže, vlasů a nehtů (hydrolyzovaný kolagen je lépe stravitelný a využitelný pro organismus)
  • vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, kůže, dásní a zubů, pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem, snižuje míry únavy a vyčerpání
  • hořčík napomáhá tvorbě bílkovin, přispívá k normální činnosti svalů a pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů
  • zinek přispívá k udržení normálního stavu pokožky, kostí, vlasů a nehtů, příznivě ovlivňuje rozpoznávací funkce a zrak, přispívá k normální syntéze bílkovin
  • kopřiva příznivě ovlivňuje stav pokožky, kostí, vlasů a nehtů
  • přeslička pomáhá udržovat normální stav pokožky, vlasů a nehtů

Dávkování

2 zarovnané čajové lžičky (7,1 g) 1 x denně rozpusťte ve sklenici vlažné vody, ovocné šťávy nebo mléka.

Složení

Hydrolyzovaný mořský kolagen (výrobek z ryb) 4 970 mg, vitamin C (kyselina L-askorbová) 551 mg (tj. 689 % RHP*), extrakt z natě kopřivy 250 mg, extrakt z natě přesličky 150 mg, hořčík (mléčnan hořečnatý) 112,5 mg (30 % RHP*), zinek (glukonan zinečnatý) 8 mg (80 % RHP*), aroma: višeň ve 2 čajových lžičkách.

*RHP = referenční hodnota příjmu

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.