Masážní válečky

  (6)
Seřadit podle
  Masážní válečky

  Masážní válečky

  Vyberte si masážní váleček, který vám uleví od svalového napětí v pohodlí domova. Dopřejte si rychlou a efektivní masáž kdykoliv potřebujete bez čekání na profesionála. Masážní přístroje mají buď oválný tvar nebo mohou být tvarované ve tvaru půlválce. Tvarované válečky se využívají na těžko dostupná místa se záhyby (pod kolenem) a poskytují maximální relaxaci.

  Masážní váleček na záda

  Relax pro tělo i mysl. Masážní míček nebo váleček využijete k reflexní masáži celého těla. Úžasně namasíruje břicho, hýždě, krk, paže, stehna, nohy a zejména bolavá záda. Přístroj se napájí přes USB kabel a na jedno nabití vydrží i několik hodin. Je praktický a skladný, proto si jej můžete vzít s sebou do kanceláře nebo na cesty. Vibrační funkce vám příjemným způsobem prokrví unavené tělo a uleví od napětí. Jemně vibruje, čímž vám uvolní ztuhlé svaly. 

  Masážní váleček na nohy

  Zaměřte se na intenzivní masáž chodidel a poskytněte jim patřičnou péči. Přístroj se svým tvarem dokonale přizpůsobí všem velikostem uleví namoženým chodidlům. Při vybírání si zvolte stupeň tvrdosti materiálu, který vám bude příjemný. Válečky s masážními výstupky jsou skvělou pomůckou a napomáhají svalové regeneraci. Rolováním se prokrvuje ztvrdlá pokožka, stimulují se kožní nervová zakončení a uvolňuje se stres.