Pilníky na nohy (5)

Řadit
Filtry výpisu
 • Beper 40948 náhradní válečky pro pilník 2 ks

  2 ks

  Náhradní válečky pro Beper 40948 elektronický pilník na paty. V balení 2 ks náhradních válečků.

  BEPER 40948 Elektronický pilník na paty je vhodný pro odstranění suché kůže, otlačené kůže, mozolů a kuřích ok. Lehce přejíždějte pilníkem na místech, která chcete ošetřit. Po použití vám zajistí příjemný pocit pohody. Výsledky jsou okamžité. Budete mít nohy sametově hebké jako po profesionální pedikúře.

  Elektronika

 • SENCOR SPX 001 Brusná hlava pro SP 3 ks

  3 ks

  SENCOR SPX 001 Brusná hlava je určená k pilníku na chodidla SENCOR SPE 411. Obsah balení 3ks.

  Elektronika

Scholl Velvetsmooth Elektrický pilník na chodidla modrý

modrý

Elektronika

Společnost Scholl vytvořila elektronickou brusku na nohy s diamantovými krystalky a ergonomicky tvarovanou měkkou rukojetí k odstranění zaschlé ztvrdlé kůže a mozolů. Bezdrátový provoz zajišťují 4AA baterie, které naleznete v balení.

1150 Kč
Scholl Velvetsmooth Elektrický pilník na chodidla do vody

Elektronika

Odstraňte z chodidel ztvrdlou kůži, odumřelé buňky a mozoly. Elektrický pilník do vody od společnosti Scholl můžete používat i ve sprše nebo ve vaně, aby byla pokožka jemná a kůže šla bezbolestně odstranit. Po skončení používání stačí opláchnout nástavec pod tekoucí vodou, aby byl přístroj připraven pro další použití.1

989 Kč
Pilníky na nohy

Pilníky na nohy

Chodidla jsou jednou z nejvíce namáhaných částí lidského těla. Schováváme je v ponožkách, silonkách, botech, kupíme na ně spoustu textilních materiálů a navíc je téměř bez přestání používáme. Je proto potřeba pokožku nohou speciálně hýčkat. V této kategorii najdete produkty určené pro péči o chodidla. Manuální či elektrické pilníky vám pomůžou odstranit ztvrdlou a odumřelou kůži, aby nohy byly jemné na dotek a vy jste se cítili lehčí a plni energie. Po odstranění ztvrdlé kůže ošetřete chodidla vhodným krémem na nohy.