Oslavte s námi Valentýn

Pilníky na nohy (8)

Řadit
Filtry výpisu
 • Scholl Velvetsmooth Elektrický pilník na chodidla modrý

  modrý

  Společnost Scholl vytvořila elektronickou brusku na nohy s diamantovými krystalky a ergonomicky tvarovanou měkkou rukojetí k odstranění zaschlé ztvrdlé kůže a mozolů. Bezdrátový provoz zajišťují 4AA baterie, které naleznete v balení.

  Elektronika

  799 Kč
SENCOR SPE 4110BL Elektrický pilník na chodidla

Elektronika

Společnost Sencor vám nabízí elektrický pilník na chodidla s bezdrátovým provozem. Nástavec je vybaven rotujícím pilníkovým kamenem otáčejícím se rychlostí 1 700 ot./min, který vám zajistí jemné nohy příjemné na dotyk.

 • Akce -33%
399 Kč 599 Kč
Beper 40270 Elektronický pilník na paty

Elektronika

Praktický pilník na paty a pedikúru. Pomáhá šetrně a účinně odstraňovat suchou kůži, mozoly a kuří oka z vašich nohou.

  399 Kč
  SENCOR SPX 001 Brusná hlava pro SP 3 ks

  3 ks

  Elektronika

  SENCOR SPX 001 Brusná hlava je určená k pilníku na chodidla SENCOR SPE 411. Obsah balení 3ks.

  • Akce -25%
  149 Kč 199 Kč
  Beper 40948 náhradní válečky pro pilník 2 ks

  2 ks

  Elektronika

  Náhradní válečky pro Beper 40948 elektronický pilník na paty. V balení 2 ks náhradních válečků.

  BEPER 40948 Elektronický pilník na paty je vhodný pro odstranění suché kůže, otlačené kůže, mozolů a kuřích ok. Lehce přejíždějte pilníkem na místech, která chcete ošetřit. Po použití vám zajistí příjemný pocit pohody. Výsledky jsou okamžité. Budete mít nohy sametově hebké jako po profesionální pedikúře.

   199 Kč
   Scholl Velvetsmooth Elektrický pilník na nehty modrý

   modrý

   Elektronika

   Pořiďte si elektrický pilník na nehty od společnosti Scholl a za pomoci tří vyměnitelných nástavců si nehty vytvarujte, vyhlaďte nerovný povrch a vyleštěte. Bezdrátový provoz zajišťuje AA baterie. Pravidelným používáním budou vaše nehty vypadat skvěle i bez laku.

    995 Kč
    Pilníky na nohy

    Pilníky na nohy

    Chodidla jsou jednou z nejvíce namáhaných částí lidského těla. Schováváme je v ponožkách, silonkách, botech, kupíme na ně spoustu textilních materiálů a navíc je téměř bez přestání používáme. Je proto potřeba pokožku nohou speciálně hýčkat. V této kategorii najdete produkty určené pro péči o chodidla. Manuální či elektrické pilníky vám pomůžou odstranit ztvrdlou a odumřelou kůži, aby nohy byly jemné na dotek a vy jste se cítili lehčí a plni energie. Po odstranění ztvrdlé kůže ošetřete chodidla vhodným krémem na nohy.