Pilníky na nohy (5)

Řadit
Filtry výpisu
 • Beper 40270 Elektronický pilník na paty

  Praktický pilník na paty a pedikúru. Pomáhá šetrně a účinně odstraňovat suchou kůži, mozoly a kuří oka z vašich nohou.

  Elektronika

  329 Kč
 • SENCOR SPE 4110BL Elektrický pilník na chodidla

  Společnost Sencor vám nabízí elektrický pilník na chodidla s bezdrátovým provozem. Nástavec je vybaven rotujícím pilníkovým kamenem otáčejícím se rychlostí 1 700 ot./min, který vám zajistí jemné nohy příjemné na dotyk.

  Elektronika

  399 Kč
  599 Kč
 • SENCOR SPX 001 Brusná hlava pro SP 3 ks

  3 ks

  SENCOR SPX 001 Brusná hlava je určená k pilníku na chodidla SENCOR SPE 411. Obsah balení 3ks.

  Elektronika

  149 Kč
  199 Kč
Scholl Velvetsmooth Elektrický pilník na chodidla modrý

modrý

Elektronika

Společnost Scholl vytvořila elektronickou brusku na nohy s diamantovými krystalky a ergonomicky tvarovanou měkkou rukojetí k odstranění zaschlé ztvrdlé kůže a mozolů. Bezdrátový provoz zajišťují 4AA baterie, které naleznete v balení.

799 Kč
Beper 40948 náhradní válečky pro pilník 2 ks

2 ks

Elektronika

Náhradní válečky pro Beper 40948 elektronický pilník na paty. V balení 2 ks náhradních válečků.

BEPER 40948 Elektronický pilník na paty je vhodný pro odstranění suché kůže, otlačené kůže, mozolů a kuřích ok. Lehce přejíždějte pilníkem na místech, která chcete ošetřit. Po použití vám zajistí příjemný pocit pohody. Výsledky jsou okamžité. Budete mít nohy sametově hebké jako po profesionální pedikúře.

259 Kč
Pilníky na nohy

Pilníky na nohy

Chodidla jsou jednou z nejvíce namáhaných částí lidského těla. Schováváme je v ponožkách, silonkách, botech, kupíme na ně spoustu textilních materiálů a navíc je téměř bez přestání používáme. Je proto potřeba pokožku nohou speciálně hýčkat. V této kategorii najdete produkty určené pro péči o chodidla. Manuální či elektrické pilníky vám pomůžou odstranit ztvrdlou a odumřelou kůži, aby nohy byly jemné na dotek a vy jste se cítili lehčí a plni energie. Po odstranění ztvrdlé kůže ošetřete chodidla vhodným krémem na nohy.