Pilníky na nohy (4)

Řadit
Filtry výpisu
 • Beper 40948 náhradní válečky pro pilník 2 ks

  2 ks

  Náhradní válečky pro Beper 40948 elektronický pilník na paty. V balení 2 ks náhradních válečků.

  BEPER 40948 Elektronický pilník na paty je vhodný pro odstranění suché kůže, otlačené kůže, mozolů a kuřích ok. Lehce přejíždějte pilníkem na místech, která chcete ošetřit. Po použití vám zajistí příjemný pocit pohody. Výsledky jsou okamžité. Budete mít nohy sametově hebké jako po profesionální pedikúře.

  Elektronika

 • SENCOR SPX 001 Brusná hlava pro SP 3 ks

  3 ks

  SENCOR SPX 001 Brusná hlava je určená k pilníku na chodidla SENCOR SPE 411. Obsah balení 3ks.

  Elektronika

Scholl Velvetsmooth Elektrický pilník na chodidla modrý

modrý

Elektronika

Společnost Scholl vytvořila elektronickou brusku na nohy s diamantovými krystalky a ergonomicky tvarovanou měkkou rukojetí k odstranění zaschlé ztvrdlé kůže a mozolů. Bezdrátový provoz zajišťují 4AA baterie, které naleznete v balení.

789 Kč
Dočasně nedostupné
Pilníky na nohy

Pilníky na nohy

Chodidla jsou jednou z nejvíce namáhaných částí lidského těla. Schováváme je v ponožkách, silonkách, botech, kupíme na ně spoustu textilních materiálů a navíc je téměř bez přestání používáme. Je proto potřeba pokožku nohou speciálně hýčkat. V této kategorii najdete produkty určené pro péči o chodidla. Manuální či elektrické pilníky vám pomůžou odstranit ztvrdlou a odumřelou kůži, aby nohy byly jemné na dotek a vy jste se cítili lehčí a plni energie. Po odstranění ztvrdlé kůže ošetřete chodidla vhodným krémem na nohy.