Dr.Max Glukosamin PLUS Curcumin 120 tablet

Doplněk stravy

Značka: DR.MAX
Dr.Max Glukosamin Plus Curcumin s obohaceným složením (glukosamin sulfát, vitamin C, kurkumin-fosfolipidový komplex a extrakt z pepřovníku) pro kloubní chrupavky.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce neplatí na produkty řady PRO32. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50103507

Dr.Max Glukosamin Plus Curcumin je doplněk stravy s obsahem glukosamin sulfátu, vitaminu C a nově tablety obsahují kurkumin-fosfolipidový komplex a extrakt z pepřovníku černého pro speciální péči o kloubní chrupavky. Přípravek je vhodný především pro starší osoby.

  • Glukosamin sulfát se přirozeně vyskytuje v lidském těle, je základní stavební složkou kloubní chrupavky.
  • Kurkumin-fosfolipidový komplex obsahuje min. 70 % kurkuminoidů z kurkumy dlouhé a 15 % lecithinu. Kurkuma přispívá k udržení normálního stavu kostí a kloubů. Kombinací s lecithinem se zlepšuje vstřebatelnost kurkuminoidů z trávicího traktu a tím se dosáhne maximálního účinku.
  • Extrakt z pepřovníku černého má antioxidační účinky, podporuje vstřebávání kurkuminu.
  • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek.

Dávkování:

Užívejte 2 tablety denně najednou nebo rozdělené do dvou denních dávek minimálně 2 měsíce. Kúru zopakujte 2-3x ročně. V případě silně zatěžovaných kloubů je vhodné užívat přípravek trvale.

Složení:

Glukosamin sulfát 375 mg, kurkumin-fosfolipidový komplex 50 mg, vitamin C 12 mg, extrakt z pepřovníku černého 5 mg v jedné tabletě.

Glukosamin sulfát 2KCl (z korýšů), mikrokrystalická celulóza, kurkumin-fosfolipidový komplex, kopolymer polyvinylalkohol-polyethylenglykol, L-askorbát sodný, hořečnaté soli mastných kyselin, hypromelóza, extrakt z pepřovníku černého (Piper nigrum L.), dihydrathydrogenfosforečnan vápenatý, mastek, oxidy železa.

Upozornění:

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.