Xxlabs Maxx Iont Sport drink zelené jablko nápoj 1000 ml

Sportovní výživa

Značka: XXLABS
Xxlabs Maxx Iont Sport drink zelené jablko je koncentrovaný iontový nápoj pro potřeby sportovců v průběhu fyzické aktivity nebo po jejím skončení.
NAVÍC Vitamin D3 1000 IU v oleji ze světlice barvířské 30 tobolek Při nákupu produktů značky Xxlabs v minimální hodnotě 599 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Vitamin D3 1000 IU v oleji ze světlice barvířské 30 tobolek za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
389

Cena za 1 litr: 389 Kč

O produktu

50092159

Regenerační nápoj nové generace pro nejnáročnější sportovce. Xxlabs Maxx Iont Sport drink s příchutí zeleného jablka je koncentrovaný iontový nápoj skvělé chuti. Byl vytvořen pro potřeby sportovců v průběhu fyzické aktivity nebo po jejím skončení. Doplní vitamíny a minerály ztracené vlivem náročného sportovního výkonu. Unikátní složení sportovního nápoje Maxx Iont kombinuje komplex vitaminů, minerálních látek a stopových prvků + Acetyl L-carnitin, Taurin, Citrulin Malát a Arginin Alfa-ketoglutarat.

Maxx Iont je bez cukru!

Sladký, chutný, a přesto bez cukru. Perfektní řešení pro všechny, kteří těžce trénují, dbají o pitný režim a potřebují doplnit ztracené živiny bez zbytečných kalorií.

Hlavní vlastnosti

  • koncentrovaný iontový nápoj
  • vhodné pro náročné aktivní sportovce
  • doplní živiny spotřebované během fyzické aktivity
  • bez zbytečných kalorií
  • bude vám chutnat

Složení

Voda, kyselina askorbová, taurin, emulze, arginin alfa-ketoglutarate, citruline malate, acetyl l-carnitin, umělá sladidla (acesulfam K, cyklamát sodný), konzervant (sorban draselný), Vitamin C, Vitamin E , Niacin, Pantothenic acid, Vitamin B6, Vitamin B2, Vitamin B1, kyselina listová, Biotin, Vitamin B12, Sodium, Potassium, Kalcium, Magnesium, Zinek, železo.

Použití

Rozmíchejte 10 ml produktu Maxx Iont s 500 ml vody. Užijte v průběhu nebo po sportovním výkonu. Užijte maximálně 2 nápoje v průběhu dne.

Upozornění

Potravina vhodná zejména pro sportovce. Se sladidly. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.