Clinical Melatonin Forte 5 mg 100 tablet

Doplněk stravy

NAVÍC škraboška na spaní Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC škrabošku na spaní za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

279 ušetříte 70 Kč

Původní cena 349 Kč, sleva 20%

O produktu

Melatonin je přirozený hormon, který napomáhá usínání. Náš organizmus si ho tvoří sám podle potřeby, s věkem však jeho produkce klesá. Doporučujeme proto dávkování individuálně konzultovat s lékařem nebo farmaceutem. Po konzultaci je možno zvýšit dávku před spaním až na jednu tabletu. Není návykový

Hlavní vlastnosti:

  • melatonin se přirozeně tvoří v našem těle
  • přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí *
  • přispívá ke zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu **

Dávkování

1x denně ½ tablety před spaním. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Složení (v přepočtu na denní dávku – ½ tablety 150 mg): Mikrokrystalická celulóza 146 mg, Melatonin 2,5 mg, Stearan hořečnatý (protispékavá látka) 1 mg, talek (plnidlo) 0,5 mg.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 18 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Užívejte jen před předpokládanou dobou spánku, protože může způsobit ospalost. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Vyrobeno na Slovensku.

*Příznivého účinku se dosáhne při konzumaci 1 mg melatoninu před spaním. **Příznivého účinku se dosáhne při přívodu nejméně 0,5 mg, které je třeba požít krátce před spaním v první den cesty a po několik dalších dní po příjezdu do cílového místa.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.