MiraClean Čistící zinková voda 200 ml

50011972

Kosmetika

Skladem na e-shopu

169

O produktu

Čistící zinková voda Miraclean je vhodná k ošetření a hlubšímu čištění problematické aknózní pleti. Pomáhá při podráždění pokožky, snižuje její maštění a celkově regeneruje pokožku. Má schopnost proniknout kožním krytem do buněk narozdíl od jiných zinkových přípravků.  Pleťová čistící voda Miraclean obsahuje organickou sloučeninu zinku, deriváty olivového oleje a ethyllaktát. Ethyllaktát rozpouští tukové zátky komedonů a zabraňuje množení bakterií. Triclosan a zinek postiženou pokožku regenerují.

Zinek je stopový prvek důležitý pro správné fungování lidského těla. Účastní se řady tkáňových pochodů, přispívá k udržení normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů. Úspěšně se užívá při léčbě akné, ekzémů a lupénky, zabraňuje tvorbě koutků a oparů, prospívá hojení jizev a drobných oděrek a celkově chrání pokožku proti infekcím. Ovlivňuje tvorbu kožního mazu. Při nedostatku zinku se zvyšuje činnost mazových žláz v kůži a výsledkem je ucpávání pórů a jejich záněty neboli akné. Pravidelný příjem zinku se doporučuje lidem, kteří trpí kožními či kosmetickými neduhy.

Použití:

Přípravek naneste na tampón a problematickou pokožku šetrně očistěte. Používejte denně, ráno a večer. Doporučujeme vodu aplikovat po použití Miraclean Zinkového čistícího mýdla a před použitím Miraclean Zinkového pleťového gelu pro zajištění maximální účinnosti.

Složení:

Aqua, Propylene Glycol, Ethyl Lactate, Sodium PEG-7 Olive Oil Carboxylate, Potassium Azelaoyl Diglycinate, Olive Oil PEG-7 Esters, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Triclosan, Zinc PCA, Citric Acid, Sodium Hydroxide.

Upozornění:

Dermatologicky testováno. Uchovávejte mimo dosah dětí.