Neostrata Clarify Sheer Hydration SPF40 zvláčňující lotion 50 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

849 ušetříte 150 Kč

Původní cena 999 Kč, sleva 15%

Cena za 100 ml: 1698 Kč

O produktu

Lehké hydratační lotion pro mastnou aknózní pleť. Neostrata Clarify Sheer Hydration SPF40 je nekomedogenní bezolejový přípravek s hydratačním a vyhlazujícím efektem. Obsahuje patentovanou látku NeoGlucosamine®, která svým botanickým složením zjemňuje hyperpigmentaci pleti, redukuje nadměrný maz a vylepšuje a zpevňuje texturu pokožky. Široké spektrum UVA/UVB sluneční ochrany pokožku chrání nejen před spálením, ale také před okolními vlivy životního prostředí, které způsobují předčasné stárnutí pleti. Pokožka je čistší a vyhlazenější. Neobsahuje parfemaci.

Výsledek:

  • hydratuje a vyhlazuje pleť
  • redukuje nadměrný maz problematické pleti
  • zpevňuje texturu pokožky
  • sjednocuje barevný odstín pleti
  • vysoká ochrana proti UVA/UVB

Použití

Používejte každý den na obličej a krk. Aplikujte 15 minut před pobytem na slunci. V případě delšího pobytu na slunci, koupání nebo při nadměrném pocení doporučujeme aplikovat ještě opalovací krém. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření.

Upozornění

Dbejte na to, aby přípravek nevnikl do očí. Při zasažení očí důkladně vypláchněte vodou. Pokud se objeví vyrážka nebo podráždění, přerušte používání přípravku. Nepoužívejte na poškozenou pokožku. V případě požití přípravku vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.