Neuraxpharm NeuraxBiotic ZEN 30 tobolek

Doplněk stravy

Tobolky s obsahem vědecky hodnoceného probiotického kmene Lactobacillus plantarum D37 doplněného hořčíkem pro správnou funkci nervové soustavy.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

465

Cena za 1 kus: 16 Kč

O produktu

50121944

Pro klidnou mysl i v neklidné době!“ Přípravek NeuraxBiotic® ZEN obsahuje probiotický kmen Lactobacillus plantarum DR7 a minerál hořčík. Přírodní a bezpečná alternativa, bez nežádoucích účinků. Ocení ho zejména stresovaní dospělí s úzkostí a depresí. Byl vyvinut pro dlouhodobé užívání. Hořčík pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, podílí se na normálním energetickém metabolismu. Příznivě ovlivňuje elektrolytickou rovnováhu. Díky speciálnímu výrobnímu procesu je zaručeno, že aktivní bakteriální kmen Lactobacillus plantarum DR7 může projít žaludkem bez ztráty účinku a usadí se ve střevě. Vhodný pro diabetiky. Bez lepku a laktózy.


Dávkování

Užívejte pouze 1 tobolku denně, po jídle, nejlépe po snídani. Dostatečně zapijte vodou.

Složení

Lactobacillus Plantarum DR7 1x109 CFU, hořčík 56,25 mg (15 % RHP) v jedné tobolce.

RHP – denní referenční hodnota příjmu.

Celkové složení tablety: oxid hořečnatý; Lactobacillus plantarum DR7, obal kapsle: hypromelóza; protispékavá látka: maltodextrin, stearát hořečnatý; plnidlo: uhličitan vápenatý.

Upozornění

Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Chraňte před teplem a světlem. Neužívejte v případě přecitlivělosti nebo alergie na jednu nebo více složek.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.