Nuance Magical Supreme Lifting Eye contour oční krém 15 ml

Kosmetika

NAVÍC Nuance For Men After Shave Elixir 50 ml Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Nuance For Men After Shave Elixir 50 ml za 0,01 Kč vč. DPH. Akce platí do 30. 6. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

O produktu

Oživení a vypnutí pleti v okolí očí magicky rozjasní Váš pohled. Komplex rostlinných aktivních složek v očním krému Magical Supreme Lifting Eye contour vyplňuje a osvěžuje pokožku. Pomáhá vyhlazovat vrásky a předcházet tvorbě nových. Oční krém pro všechny typy pleti.

Síla přírodních látek pro oživení a vypnutí pleti

  • VEGETENSOR je tvořen proteiny z hrachu a přírodními polysacharidy, které zajišťují okamžité vypnutí pleti. Chrání kolagenová a elastinová vlákna před ztrátou ohebnosti, která nastupuje s věkem, a pomáhá tak předcházet tvorbě vrásek.
  • AMELIOX chrání pleť před škodlivými účinky stresu. Významně redukuje vrásky a vypíná plet. Napomáhá zmírnit projevy stárnutí pleti.
  • MYOXINOL™ jsou rostlinné oligopeptidy ze semen ibišku, které přinášejí efekt podobný botoxu: zabraňují svalovému stahu, a proto dlouhodobě předcházejí tvorbě vrásek.
  • LIPOSOMAL GLACIER s vodou ze švýcarského ledovce dodává pokožce hydrataci a svěžest.
  • Extrakt z kůry jírovce maďalu potlačuje zarudnutí a kruhy pod očima. Působí jako antioxidant a slouží jako ochrana tenké kůže v okolí linie očí.

Použití

Malé množství krému jemně vklepejte konečky prstů do pokožky kolem očí. Pro svěží a vyhlazenou pleť pečujte o oční okolí 2x denně.

Upozornění

Vyhněte se přímému kontaktu krému s očima.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.