Nuance Magical Supreme Lifting Eye contour oční krém 15 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

499

O produktu

Oživení a vypnutí pleti v okolí očí magicky rozjasní Váš pohled. Komplex rostlinných aktivních složek v očním krému Magical Supreme Lifting Eye contour vyplňuje a osvěžuje pokožku. Pomáhá vyhlazovat vrásky a předcházet tvorbě nových. Oční krém pro všechny typy pleti.

Síla přírodních látek pro oživení a vypnutí pleti

  • VEGETENSOR je tvořen proteiny z hrachu a přírodními polysacharidy, které zajišťují okamžité vypnutí pleti. Chrání kolagenová a elastinová vlákna před ztrátou ohebnosti, která nastupuje s věkem, a pomáhá tak předcházet tvorbě vrásek.
  • AMELIOX chrání pleť před škodlivými účinky stresu. Významně redukuje vrásky a vypíná plet. Napomáhá zmírnit projevy stárnutí pleti.
  • MYOXINOL™ jsou rostlinné oligopeptidy ze semen ibišku, které přinášejí efekt podobný botoxu: zabraňují svalovému stahu, a proto dlouhodobě předcházejí tvorbě vrásek.
  • LIPOSOMAL GLACIER s vodou ze švýcarského ledovce dodává pokožce hydrataci a svěžest.
  • Extrakt z kůry jírovce maďalu potlačuje zarudnutí a kruhy pod očima. Působí jako antioxidant a slouží jako ochrana tenké kůže v okolí linie očí.

Použití

Malé množství krému jemně vklepejte konečky prstů do pokožky kolem očí. Pro svěží a vyhlazenou pleť pečujte o oční okolí 2x denně.

Upozornění

Vyhněte se přímému kontaktu krému s očima.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.