PARAKITO Dětský repelentní náramek proti komárům Včelka 1 ks + 2 náplně

Biocidní přípravky, repelenty

Značka: PARAKITO
PARAKITO Dětský repelentní náramek proti komárům je funkční letní doplněk, který bude vaše děti chránit 24 hodin denně. Náramek nemusí sundavat ani při koupání – je voděodolný.
Skladem na e-shopu
399

O produktu

50121857

Funkční letní doplněk, který bude vaše děti chránit před komáry 24 hodin denně. PARAKITO Dětský repelentní náramek proti komárům obsahuje směs éterických olejů z aromatických rostlin, která odpuzuje komáry. Jeho nošení přispívá k nepřetržitému maskování lidského pachu. Náramek je vyrobený z neoprenu a je velmi pohodlný na nošení. Na vnitřní straně má prostor pro vepsání telefonního čísla, což oceníte nejen při ztrátě náramku, ale také v případě, že se váš malý neposeda nedejbože někde zatoulá. Můžete jej dítěti připnout na zápěstí nebo kolem kotníku a nemusí ho sundavat ani při koupání – je voděodolný. Náramek je vhodný pro celou rodinu, včetně osob s citlivou pokožkou, těhotné ženy a děti od 36 měsíců. V balení naleznete také 2 náplně.

Hlavní vlastnosti:

  • 24hodinová ochrana před komáry
  • jedna náplň vystačí na 15 dní
  • prokázaná účinnost
  • nastavitelný suchý zip
  • odolný proti vodě
  • pohodlný a stylový doplněk
  • vhodný pro každého od 3 let věku

PARAKITO Dětský náramek proti komárům Včelka 1 ks + 2 náplně 3

Prokázaná účinnost

Všechny testy účinnosti výrobků PARAKITO® jsou prováděny nezávislými laboratořemi, uznanými právními úřady. U repelentů aplikovaných přímo na kůži se testy účinnosti přísně řídí protokolem definovaným agenturou ECHA (Evropská agentura pro chemické látky), WHO (Světová zdravotnická organizace) a americkou EPA (Agentura pro ochranu životního prostředí). Počet hodin účinnosti uvedený na každém balení je převzat ze závěrů těchto testů.


Složení

Geraniol; Levandule, Lavandula hybrida, výtažky; hřebíček, extrakt; Cymbopogon winterianus, výtažek; Extrakt z pelargonia graveolens.

Použití

Vložte náplň do pásku. Náramek můžete nosit na zápěstí nebo kotníku. Jedna náplň vydrží až 15 dní používání. Pro pokračující krycí účinek můžete náramek kombinovat s přípravky PARAKITO sprej nebo roll-on.

Upozornění

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku. Standardní věty o nebezpečnosti: Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné poškození očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.