Prolacton URO Forte 10 sáčků

Doplněk stravy

Značka: PROLACTON
Obsahuje D-manózu, extrakty z brusinek, kopřivy dvoudomé a medvědice lékařské, která přispívá ke správné funkci močového měchýře a ledvin.
Skladem na e-shopu
515

Cena za 100 g: 1 929 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50109076

Už zase močové cesty? Sáčky Prolacton uro forte slouží k přípravě teplého nebo studeného brusinkové nápoje. Obsahují D-manózu, extrakty z brusinek, kopřivy dvoudomé a medvědice lékařské, která přispívá ke správné funkci močového měchýře a ledvin. Navíc jsou obohaceny o probiotickou bakterii (Bacillus coagulans) a vitamin C, který podporuje správnou funkci imunitního systému.

Dávkování:

Obsah sáčku nasypte do sklenice, přidejte 150 až 200 ml studené nebo teplé vody (do 70°C), zamíchejte a vypijte. Podávejte 1-2 sáčky 1x denně. Během léčby antibiotiky je vhodné přípravek užívat 2–3 hodiny před nebo po podání antibiotik a pokračovat v jeho užívání alespoň 7 dní po ukončení léčby. Užívejte po dobu max. 2 týdnů.

Složení:

D-manóza, plnidlo kyselina citronová, extrakt z kopřivy dvoudomé, standardizovaný brusinkový extrakt, extrakt z listů medvědice lékařské, Bacillus coagulans, sladidlo sukralóza, vitamin C (kyselina askorbová), barvivo betanin, brusinkové aroma.

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí! Není určeno dětem, těhotným a kojícím. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte v suchu při teplotě do 25 °C. Přípravek není určen k používání jako náhrada vyvážené a pestré stravy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.