Kosmetika

Rilastil Acnestil Ochranný krém na problematickou pleť SPF50+ 40 ml

Značka: RILASTIL
Produktová řada: Acnestil

Ochranný krém na problematickou pleť SPF50+ Acnestil Rilastil poskytuje velmi vysokou ochranu proti slunci. Reguluje mazotok, působí proti předčasnému stárnutí.

495 ušetříte 124 Kč

Původní cena 619 Kč, sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 619 Kč

O produktu: Rilastil Acnestil Ochranný krém na problematickou pleť SPF50+ 40 ml

50152523

Úvod

Ochranný krém na problematickou pleť SPF50+ Acnestil Rilastil chrání před UVA i UVB zářením. Reguluje mazotok a harmonizuje pokožku. Ta je po použití příjemně zklidněná a v rovnováze. Díky vitaminu E působí proti předčasnému stárnutí vlivem volných radikálů. Zároveň předchází vzniku tmavých skvrn na tváři či podráždění kvůli nadměrnému slunění. Je nekomedogenní, neucpává póry.

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje velmi vysokou ochranu (UVA i UVB záření)
  • udržuje pokožku v rovnováze
  • zklidňuje podráždění
  • předchází vzniku tmavých skvrn
  • brání stárnutí pleti

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Nanášejte opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Žádný přípravek neposkytuje 100% ochranu před sluncem.


O značce

Italská dermokosmetika Rilastil nabízí produkty pro všechny druhy pleti, včetně té problematické a senzitivní. Kosmetiku vyrábí a testuje ve vlastních laboratořích. Již od 70. let se jméno Rilastil spojuje se špičkovými produkty na podporu pružnosti pokožky. Tato vlastnost je klíčová pro její krásu, ale i odolnost. Společnost nezapomíná ani na udržitelnost a enviromentální odpovědnost. V laboratořích využívá energii z obnovitelných zdrojů a netestuje na zvířatech.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.