Kosmetika

Rilastil Ultra 100-Protector ochranný fluid na obličej a tělo 75 ml

Značka: RILASTIL
Produktová řada: Sun System

Ochranný fluid na obličej a tělo Ultra 100-Protector od Rilastil obsahuje UV filtry pro fotoochranu. Je voděodolný a vhodný i pro velmi citlivou pleť.

525 ušetříte 134 Kč

Původní cena 659 Kč, sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 659 Kč

O produktu: Rilastil Ultra 100-Protector ochranný fluid na obličej a tělo 75 ml

50152519

Úvod

Ochranný fluid na obličej a tělo Ultra 100-Protector od Rilastil poskytuje širokospektrální ochranu proti sluníčku (SPF UVB 114 a UVA 43). Je vhodný pro světlé fototypy a vysoce citlivou pokožku. Má lehkou texturu, která se snadno vstřebá a nezanechává mastný film. Díky nekomedogennímu složení neucpává póry. Můžete se s ním i koupat, jelikož je voděodolný. Hydratuje a zvláčňuje. Neštípe v očích.

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje fotoochranu
  • chrání před UVA zářením
  • je voděodolný
  • rychle se vstřebává
  • regeneruje a hydratuje

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je fluid voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Výsledky testů:

  • výrazný hydratační efekt*
  • výrazný antioxidační efekt**

*30 uživatelů aplikovalo pravidelně ráno a večer po dobu 28 dní

**in vitro test


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Žádný přípravek neposkytuje 100% ochranu před sluncem.


O značce

Italská dermokosmetika Rilastil nabízí produkty pro všechny druhy pleti, včetně té problematické a senzitivní. Kosmetiku vyrábí a testuje ve vlastních laboratořích. Již od 70. let se jméno Rilastil spojuje se špičkovými produkty na podporu pružnosti pokožky. Tato vlastnost je klíčová pro její krásu, ale i odolnost. Společnost nezapomíná ani na udržitelnost a enviromentální odpovědnost. V laboratořích využívá energii z obnovitelných zdrojů a netestuje na zvířatech.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.