Šaratica minerální voda 0,5 l

Potraviny a nápoje

Síla prověřená staletími. Šaratica je přírodní minerální voda s vysokým obsahem hořčíku. Pomáhá už od roku 1888.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
29

Cena za 1 litr: 58 Kč

O produktu

50018123

Šaratica je silně mineralizovaná přírodní minerální voda obsahující nejvyšší přírodní obsah hořčíku(1 300 mg/l)  na českém trhu. Není uměle zahušťovaná a dodá vám magnesium - prvek, který potřebujete nejen ke správnému fungování zažívacího traktu, ale také nervové soustavy, svalů nebo srdce. Doporučená denní dávka hořčíku pro dospělého je 375 mg.
Za projímavými účinky Šaratice hledejte obsah dvou hořkých solí – Epsomské (MgSO4 * nH2O) a Glauberovy (Na2SO4 * nH2O). Sírany sodíku a hořčíku na sebe v zažívacím traktu vážou vodu, rozředí škodliviny, které pak snáze opouští tělo.V tlustém střevu tak Šaratica eliminuje zpětnou retenci (zadržování) a následné vstřebávání toxinů z odpadních látek zpět do těla.
Šaratica má slabě alkalické pH (konkrétně 7,4), to je skoro totéž jako pH lidských slin nebo krve. To co pijete, je výtěžek z přírodního léčivého zdroje, který není nijak chemicky upravovaný.

Složení:

Přírodní minerální voda, výtěžek z přírodního léčivého zdroje. 

Dávkování:

Dospělým doporučujeme pít na lačný žaludek mezi 150 až 250 ml. Kdo však již Šaraticu pije pravidelně, tomu bude stačit půl deci (50 ml) vždy po jídle, ideálně 2 – 3krát denně.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.