SENCOR SRV 9200BK robotický vysavač

Elektronika

Značka: SENCOR
Robotický vysavač naváděný laserem SECOR SRV 9200 BK se stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Precizně a bezpečně uklidí jakékoli povrchy.
NAVÍC SENCOR SHD 7200GD vysoušeč vlasů Při nákupu produktů značky SENCOR v hodnotě od 999 Kč do 2998 Kč vč. DPH získáte NAVÍC SENCOR SHD 7200GD vysoušeč vlasů za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob.
NAVÍC Buxton BHP 9800 černá sluchátka Při nákupu produktů značky SENCOR v minimální hodnotě 2999 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Buxton BHP 9800 černá sluchátka za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob.
6 499

O produktu: SENCOR SRV 9200BK robotický vysavač

50135773

Vysávat domácnost je nutné, ale málokdo z toho má radost. Nechte si pomoci od robota! Robotický vysavač Sencor SVR 9200 BK disponuje přesnou laserovou navigací a širokou škálou senzorů, díky kterým se skvěle orientuje v prostoru a nevynechá žádné místo. V aplikaci si můžete zvolit i plánovat úklid, jak zrovna potřebujete. Díky funkci multi-room můžete nastavit optimální podmíky úklidu pro každou místnost zvlášť. Samotný úklid probíhá díky výkonnému centrálnímu vysavači s kombinovaným rotačním kartáčem, který je ideální i pro vysávání koberců i tvrdých podlah. Postranní rotační kartáče zajistí dokonalý úklid v rozích.

Široká škála senzorů zajistí precizní zmapování prostoru

Navádění a orientace v prostoru probíhá pomocí Lider laseru, gyroskopu, infračervených senzorů a čidel pro detekci schodů a jiných překážek. Přístroj je opatřen nárazníkovým senzorem pro detekci nečekaných překážek. Senzor schodů zajistí bezstarostné používání i v patrových domech. Senzor pro přesnou navigaci zajistí návrat vysavače do dokovací stanice v případě vybití nebo po skončení úklidu.

Hlavní vlastnosti:

  • robotický vysavač s naváděním pomocí laseru
  • široká škála senzorů a čidel zajistí bezpečný a precizní pohyb po prostoru
  • možnost plánování úklidu v aplikaci

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.