THERMELOVE Šampon se sírou proti lupům 200 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

195

O produktu

Šampon proti lupůmobsahuje sirnou termální vodu z léčivých pramenů lázní Velké Losiny, bílé jmelí, vlaštovičník a 1% síry. Je určený pro kosmetickou péči o pokožku hlavy postiženou lupy, ekzémem a lupénkou. Šampon proti lupům THERMELOVE lze používat i jako tělový šampon, zvláště při zvýšené potivosti. 

Termální voda z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny se řadí mezi nejkvalitnější sirné vody v České republice. Obsahuje velké množství minerálů jako je vápník, hořčík, sodík, křemík, železo, fluor a také velký obsah sirných sloučenin.

Použití

Doporučujeme používat prvních 14 dnů 2x týdně, následně dalších 14 dnů 1x týdně. Šampon naneste na mokré vlasy, vmasírujte do pokožky až do vytvoření pěny a nechte působit nejlépe 2-3 minuty. Následně opláchněte pod tekoucí vodou. Dbejte na to, aby se pěna nedostala do očí. Množství šamponu potřebné pro odpovídající napěnění celého objemu vlasů je individuální.

Upozornění

Obsahuje sirnou termální vodu a koloidní síru, která může způsobovat černání stříbrných šperků.

O značce

Sirná lázeňská kosmetika THERMELOVE® byla oceněna na konferenci Evropského svazu lázní v Chorvatsku. THERMELOVE® zvítězila v soutěži ESPA Innovation Awards v kategorii Innovative Spa Products a získala ocenění "Nejlepší inovativní lázeňský produktza využití jedinečné termální sirné vody z přírodních léčivých pramenů lázní Velké Losiny, které jsou po staletí známé svými blahodárnými účinky na kůži.