Kosmetika

Vichy Nutrilogie 2 krém pro velmi suchou pleť 50 ml

Značka: VICHY
Produktová řada: Nutrilogie
5.0

Hloubková péče pro velmi suchou pleť podporuje přirozenou tvorbu vlastních lipidů pokožky. Zajišťuje pružnost a vláčnost pleti po dobu 24 hodin.

NAVÍC Vichy Liftactiv Specialist B3 Serum 5 ml a VICHY Collagen special 15 ml Při nákupu 2 označených produktů značky Vichy získáte NAVÍC Vichy Liftactiv Specialist B3 Serum 5 ml a VICHY Collagen special 15 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 04. 2024 nebo do vyprodání zásob.
679
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Vichy Nutrilogie 2 krém pro velmi suchou pleť 50 ml

50024319

Hloubková péče pro velmi suchou pleť obsahuje patentovanou aktivní látku Sfingolipid; tato molekula umožňuje pokožce znovu tvořit vlastní lipidy. Obranyschopnost pleti posiluje termální voda z Vichy. Při každodenním použití si pleť zachová přirozenou pružnost a vláčnost až po dobu 24 hodin. Šetrné složení je vhodné k pravidelné aplikaci na všechny typy pleti včetně citlivé pokožky.

Výsledek:

  • opětovná přirozená tvorba vlastních lipidů pokožky
  • vláčnost a pružnost pleti až 24 hodin

Složení:

Přípravek Nutrilogie 2 je obohacen o patentovanou aktivní látku Sfingolipid. Ta při pravidelné aplikaci péče zajišťuje, že si pleť dokáže opětovně sama vytvářet vlastní lipidy. Nedochází proto pouze k potlačení vnějších projevů nedokonalostí suché pleti, ale k jejich aktivnímu řešení a nápravě. Nutrilogie 2 je obohacena o termální vodu z Vichy pro důslednou hydrataci a výživu pokožky. Pro posílení účinků při aplikaci na velmi suchou pleť výrobek navíc obsahuje vazelínu, včelí vosk a máslo z Karité.

Použití:

Požívejte na suchou a dobře vyčištěnou pleť každý den, a to ráno a/nebo večer. Jemnými pohyby lehce vmasírujte do pokožky a nechejte důkladně vstřebat. Nutrilogie 2 je vhodné k použití i jako podkladový krém, po vstřebání lze proto ihned aplikovat líčení.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.