Womanizer Duo bordeaux

Ostatní

Značka: WOMANIZER
Stimulátor klitorisu Womanizer Duo bordeaux přináší ženám uspokojení pomocí pulzujících tlakových vln. Navíc je doplněn perfektně tvarovaným vibrátorem.
Skladem na e-shopu
5 524 ušetříte 975 Kč

Původní cena 6 499 Kč sleva 15%

O produktu

50125343

Stimulátor klitorisu, který přináší ženám uspokojení pomocí pulzujících tlakových vln. Womanizer Duo bordeaux je navíc doplněn perfektně tvarovaným vibrátorem. Vnější stimulace je založena na patentované technologii Pleasure Air, která téměř bez dotyku stimuluje klitoris tlakovými pulzy. Jejich intenzitu lze upravit podle libosti, od jemných až po extra silné. Můžete vybírat z 10 vibračních programů, 12 stupňů intenzity pro stimulaci klitorisu a 12 stupňů intenzity vibrátoru.

Womanizer s chytrými funkcemi

Funkce Autopilot přináší nový způsob vzrušení a vybírá náhodný rytmus stimulace i sílu intenzity. Chytrá funkce Smart Silence zajišťuje, že Womanizer Duo začíná pracovat teprve v okamžiku, když se téměř dotýká pokožky. Jakmile jej vzdálíte od těla přechází do klidového režimu a spoří baterii. Womanizer Duo je 100% vodotěsný (IPX7), proto s ním můžete relaxovat ve sprše i ve vaně.

Hlavní vlastnosti:

  • 10 základních vibračních programů + 12 stupňů intenzity
  • funkce Autopilot
  • funkce Smart Silence
  • 100 % vodotěsný (IPX7)
  • materiál: silikon, ABS
  • rozměry: 88x203x58 mm
  • hmotnost: 890 g
  • doba provozu: 120 minut


Složení

Součástí balení jsou silikonové násadky (S, M), hedvábný látkový pytlík na uskladnění nebo na cesty + magnetický USB nabíjecí kabel.

Použití

Womanizer je 100 % vodotěsný (IPX7), snadno se čistí, můžete jej opláchnout pod tekoucí vodou. Pro příjemné použití naneste na pomůcku lubrikační gel. Na ošetření a důkladnou hygienu použijte dezinfekci na erotické pomůcky.

Upozornění

Z hygienických důvodů není možné při koupi tohoto zboží odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní bez uvedení důvodu v případě, že kupující vyňal zboží z uzavřeného obalu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.