Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Otok vnitřních kotníků při užívání Agen – běžný vedlejší účinek nebo důvod k obavám?

    Dotaz z 22. 6. 2026 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je třeba řešit otok vnitrních kontníků při užívání agen. Nebolí to nijak neobtěžuje. Agen mi pomohlo od migrén tak bych radši měla oteklé kontníky.Je třeba kontaktovat lékaře či se jedná o běžný nežádoucí účinek a není třeba se znepokojovat? Děkuji
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    ačkoliv Vám nežádoucí účinek ve formě otoků nevadí, je potřeba je vždy konzultovat s ošetřujícím lékařem. Přece jen jde o projev hromadění tekutin, který může vést k dalším zdravotním komplikacím, pokud se neřeší.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Nejnovější otázky v poradně