Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Polygynex a tampon

    Dotaz z 23. 10. 2020 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, mám předepsaný polygynex a měla bych dostat MS. Jak je to s používáním tamponů přes den? Ano či ne? Děkuji
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný

    Hezký den, v průběhu léčby Polygynaxem je nutné vyloučit vaginální sprchování i používání tampónů (=upřednostněte vložky), nicméně se terapie nemá během menstruace přerušovat. Zdraví Lukáš Dobrovolný

    Nejnovější otázky v poradně