Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Rodiče nejistí o správném použití ušních kapek

    Dotaz z 15. 4. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, prosím vás o radu dostali sme od lékaře ušní kapky Otobacid N. Vím kolik kapek mám dát aj kolik krát denně ale nevím jestli ty kapky v uchu se mají po nějaké chvíli nechát vytéct a nebo tam mají zůstat. Kapky dávám dceři a ta se stěžuje že v uchu cítí vodu a neslyší pořádně. Děkuji
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Dobrý den,

    kapky aplikujte dceři v poloze na boku, ve které by měla setrvat ještě alespoň minutu po aplikaci. Následně lze nechat kapky vytéct a ucho osušit.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    • Ušní sprej

      Dobrý den, dceři je nepříjemné když jí čistím levé ucho. Mohu použít nějaký dětský ušní sprej na vyčištění ucha a pomůže to? V dubnu jí budou 2 roky. Děkuji předem.

    Nejnovější otázky v poradně