Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • slevy pro důchodce nad 65 let...

    Dotaz z 8. 2. 2017 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, dnes jsem dostal 50 % slevu jen na jeden lék IFIRMACOMBI 300 MG/12,5 MG - 3 balení, ale na druhý lék NITROMINT 2.6MG TBL RET 60x2.6MG - 2 balení sleva žádná. Proč tomu tak bylo ? Je mi 69 let a mám kartu výhod Dr. Max.
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný
    Hezký den, aktuální akce "až -50% z doplatku na léky" je platná přesně dle pravidel dostupných na : http://kartavyhod.drmax.cz/benefity/detail/1. Mimo jiné je zde také uvedeno, že se NEvztahuje na veškeré léčivé přípravky NEhrazené z veřejného zdravotního pojištění, mezi nimiž figuruje také Vámi zmíněný tabletový Nitromint (cca 75kč za 1 balení). Příjemný úvod února přeje a loučí se Lukáš Dobrovolný

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně