Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Začalo mi vadit kafe a kouření.

    Dotaz z %3. 12. 20221 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den najednou nedávno mi začalo vadit kafe a kouření proto piju bez kofeinu a kouřím Glo nebo se po xte snažím přestat úplně a celkově se cítím zabrzdeny léčím se štítnou žlázou a se schizofrenií ale čím je to že mi vadí kouření kafe.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    souvislost může být s užívanými léky nebo jako následek covidu (pokud jste ho prodělal).

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Nejnovější otázky v poradně